web analytics

«

»

Tomograf #51 & #50 – Day of the Psychocast

Tomograf #51 & #50 – Day of the Psychocast

Tomograf #51 & #50 – Day of the Psychocast

Witajcie! Mieliśmy ostatnio mały problem z dwoma pacjentami z oddziału psychiatrycznego, którzy wyrwawszy się na wolność przejęli władzę nad Szpitalem im. Błogosławionej Grastroskopii i zniewoliwszy Ordynatora Karnasia, oraz szefa oddziału geriatrycznego Randalla, jęli snuć opowieści o grach trudnych i wymagających, które to właśnie – według postawionej przez nas diagnozy – przywiodły ich do obłędu. Gdyby tego było mało, obłąkańczo przekopując się przez nasze najtajniejsze z tajnych szpitalnych archiwów, dwojgu uciekinierom udało się odnaleźć zaginiony ODCINEK 50 TOMOGRAFU i podstępem dołączyć go do spreparowanego nagrania.

Zapis tych, do dziś budzących krew w żyłach, wydarzeń – którym już, bogom dzięki, zaradziliśmy – udostępniamy, jako przestrogę dla wszystkich szpitalnych praktykantów i rezydentów skrzydła psychiatrycznego, aby w przyszłości mieli lepsze baczenie na przebywających w nich fanów gier „soulso-podobnych”.

Niniejszym życzymy wszystkim miłego słuchania, bo mimo traumy, w jakiej pozostawiły nas wypadki minionych 24 godzin, w podwójnym odcinku Tomografu znajdziecie masę ciekawych informacji na temat gier HOLLOW KNIGHT (tu wnikliwa analiza GUSTAWA G.), NIOH (w interesującej dyspucie MICHAŁA S. i GUSTAWA G.), a ponadto retrospektywę na temat gry RED DEAD REDEMPTION (o którym, uwolniwszy się na chwilę od knebli, mówią doktorzy RANDALL i KARNAŚ) i kilka słów o fanowskim sequelu DAY OF THE TENTACLE (RETURN OF THE TENTACLE) z punktu widzenia RANDALLA, który również wyciągnąwszy nauki z ogrania tutoriala THE ESCAPIST 2, ostatecznie uwolnił siebie i Ordynatora, kończąc jednocześnie całe to szaleństwo!…

Zaś w dołączonym we wstecznej kompatybilności odcinku 50 usłyszeć możecie o takich nowościach kinowych, jak PITCH PERFECT 3, THE LAST JEDI (o którym rozmawiają KONSOLITE, KARNAŚ i AGNIESZKA a RANDALL delikatnie broni tego dzieła), najnowszych serialach i filmach z NETFLIXABRIGHT, pierwszy sezon TOYS THAT MADE US – i komiksach o ulubionym herosie naszego Ordynatora, CONANIE!

SPIS TREŚCI:

STRONA B:

00:02:52 – HOLLOW KNIGHT + dygresje i porównania owej gry z serią DARK SOULS (Gustaw, Michał)
00:26:28 – FAR CRY 5 (Karnaś)
00:55:26 – RETURN OF THE TENTACLE: PROLOGUE (Randall)
01:07:05 – THE ESCAPIST 2: (Randall)
01:13:29 – NIOH (Michał, Gustaw)
02:02:17 – RED DEAD REDEMPTION na XBOX ONE X (Randall, Karnaś)

STRONA A:

02:30:04 – film STAR WARS: THE LAST JEDI (Konsolite, Agnieszka, Randall, Karnaś)
03:33:38 – serial TOYS THAT MADE US (Konsolite, Randall)
03:43:57 – film PITCH PERFECT 3 (Agnieszka, Konsolite)
03:50:23 – serial UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT (Agnieszka, Konsolite)
03:52:17 – film BRIGHT (Karnaś, Konsolite i Agnieszka)
03:59:35 – komiksy CONAN BARBARZYŃCA – KOLEKCJA (Karnaś)

Słuchaj TOMOGRAFU na iTunes: KLIK!

Subskrybuj, słuchaj i pobieraj TOMOGRAF w serwisie i aplikacji PODBEAN: KLIK!

Zapraszamy też na kanał Twitch GUSTAWA, którego mroczne opowieści możecie usłyszeć w niniejszym odcinku
…oraz grupę Facebookową polskich fanów gier „soulso-podobnych” (Demon’s Souls & Dark Souls I/II/III & Bloodborne [POLISH!])…
…i na stronę podcastu PSYCHOCAST z którego przybył do nas MICHAŁ.