web analytics

«

»

Obchód tygodnia #335

Goraco :(

Goraco :(

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. Bardzo cholernie gorącego tygodnia. Tak gorącego, że wyć się chce ze zgrozy. Zimo kochana, wróć!!! Wincyj wykrzykników !!!! Na deser kilka darmowych gier do wypróbowania na STEAMie.

Ledwo żyję, snuję się po domu, na dworze człapię z prędkością ślimaka. Biednej GRAstropsince też jest gorąco. Słowem – cholerne lato, nienawidzę okresu wakacyjnego i tych pier&*%$*%^ upałów! Po prostu nienawidzę. No, ale dość tego psioczenia, które nic nie zmieni. Czas odpocząć, choć przy takiej aurze nie będzie to łatwe. Trzeba przecież w COŚ grać. Tylko w co? Od prawie tygodnia nie włączyłem komputera stacjonarnego, bo było za gorąco i nie miałem na to siły. W końcu się jednak przemogłem i wczoraj pograłem troszkę w grę Chasm (wideo poniżej). Co jeszcze? Chętnie pograłbym dalej w Far Cry 5, ale jest zbyt gorąco.

Ktoś może jednak nie mieć takiej „kupki wstydu” i nie ma w co grać (o zgrozo) tu w sukurs przychodzi usługa STEAM w której w ten weekend można zagrać za totalne friko np. w Tekken 7, Street Fighter 5, Absolver, BlazBlue: Cross Tag Battle. Jest w czym wybierać!

Włączę też Playstation 4, ale nie po to, aby grać. W aplikacji HBO Go obejrzę sobie Castle Rock, serial oparty na prozie mistrza horroru Stephena Kinga.

A Wy? Co robicie w ten weekend?