web analytics

Archowum tagów: weekend

Obchód tygodnia #743 – Mundial, drogie GTA VI i Wiralowy hit!

Cześć i czołem w kolejnym Obchodzie tygodnia. W ostatnich dniach sporo się działo na naszym giercowym podwórku!

Obchód tygodnia #742 – Reacher, Gears of War i wyścigówki!

Witajcie w Obchodzie tygodnia. Po ciężkim tygodniu w końcu sobie odpocząłem. No i trochę pograłem, a raczej pojeździłem.

Obchód tygodnia #741 – Gothic i żyjący Xbox!

Czas na podsumowanie mijającego tygodnia. Oj działo się sporo!

Obchód tygodnia #740 – Henryczek Bond ze Skalicy!

No i mamy weekend, a raczej jego końcówkę, a zatem czas podsumować ostatnie siedem dni. Oj działo się!

Obchód tygodnia #738 – Retrogranie na ekranie!

Pogoda nie dopisuje, a więc siedzimy w domu i gramy. Na kupce wstydu leżą zaległości…

Obchód tygodnia #737 – Mortal Kombat II i choróbsko!

Witajcie w kolejnej odsłonie Obchodu tygodnia. Dziś jak na prawdziwy szpital przystało jestem chory. Straszliwie chory.

Obchód tygodnia #734 – Korea rządzi i Thrash!

Jem koreańskie kimchi, gram w koreańskie gry. Oglądam koreańskie seriale na Netflixie. Mam koreański telewizor i koreański samochód. No i raczę się właśnie koreańskim soju.

Obchód tygodnia #733 – Wielkanocne jajuchy i Anime!

Nie ma to jak święta. Uwielbiam święta! Tę całą celebrę oraz oczywiście pyszności na stole. U mnie tradycyjnie – żurek, biała kiełbasa, pyszne jajuchy, babka, mazurek, sernik cynamonowy i inne przysmaki. Jest też oczywiście wiosenny sos z rzeżuchą. Doskonały do wędlin. A jutro pyszna pieczona kaczuszka. Och już nie mogę się doczekać. Okay, ale dość tych kulinarnych wywodów.

Obchód tygodnia #732 – Kimchi i Crimson Desert

Witajcie w Obchodzie tygodnia. Ten tydzień upływa mi na graniu w koreański hicior.

Obchód tygodnia #728 – Resident Evil kontra wampiry plus Star Trek!

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. Ten weekend to dla mnie wielkie oczekiwanie. Na co? Na Resident Evil Requiem. Tak… jeszcze nie gram i ledwo mogę wytrzymać!

Obchód tygodnia #727 – Rycerze, kosmici i odwilż!

No i mamy weekend! Niestety niedzielny wieczór spędziłem przy świeczce jak jakiś dzikus w średniowieczu.

Obchód tygodnia #726 – Zima nadal bardzo zła!

Witajcie w kolejnej odsłonie Obchodu tygodnia. Chciałbym napisać, że zima odpuściła, ale to nieprawda.