Szukaj
Cześć i czołem w kolejnym Obchodzie tygodnia. W ostatnich dniach sporo się działo na naszym giercowym podwórku!
Witajcie w Obchodzie tygodnia. Po ciężkim tygodniu w końcu sobie odpocząłem. No i trochę pograłem, a raczej pojeździłem.
Czas na podsumowanie mijającego tygodnia. Oj działo się sporo!
No i mamy weekend, a raczej jego końcówkę, a zatem czas podsumować ostatnie siedem dni. Oj działo się!
Więcej wątków »
Więcej komentarzy »