web analytics

«

»

Obchód tygodnia #564 – Sylwester

Wiwat 2023 rok! 2022 wyp*** nie chcemy cię już! Witajcie w ostatnim w tym roku Obchodzie tygodnia. Czas na małe podsumowanie.

No i doczłapaliśmy do końca tego parszywego, paskudnego 2022 roku. Piszę ten tekst wieczorem 31 grudnia. Za oknem szaleńcy strzelają fajerwerkami jak idioci. Psy wyją. Totalna masakra. No, ale mam w końcu Sylwester. Jakoś to przeżyjemy. Nie mamy innego wyjścia. Jako, że mamy weekend i ostatni dzień roku to najwyższa pora na małe podsumowanie tego co działo się na naszym blogu w mijającym roku. To zaskakujące, ale patrzę na roczne Statsy (jeszcze do północy trochę nabije), ale już Unikalnych wizyt jest najwięcej od 2017 roku. Tak samo z odsłonami – jest o 16 tysięcy więcej niż w roku ubiegłym i o 27 tysi więcej niż w 2020. Niby w skali roku to niewiele, ale jednak. No i jakoś ten nasz kramik się kręci. Kramik? Raczej Szalony Szpital ;).

Co do oglądalności. To jest to trochę dziwne, bo „kontentu” nie było aż tak znowu wiele za wiele. Największą „robotę” zrobił tekst o Elden Ring, nowym Horizonie oraz The Callisto Protocol. Chociaż nie… NAJwiększą oglądalność miał nasz urodzinowy tekst. Tak, w tym roku GRAstroskopia skończyła 10 lat!

Okay, ale mamy przecież weekend. W ostatnich dniach grałem zatem we wspomniany wyżej Callisto. Oczywiście nie tylko granie mi w głowie. Moją lekturą w ostatnich dniach piąty tom Legionu Nieśmiertelnych B.V Larsona. A w serwisie Netflix oglądam serial A Korean Odyssey. Chyba już kiedyś wspominałem, że uwielbiam koreańskie seriale?

Tak więc kochani Szczęśliwego Nowego Roku. Aby był lepszy od tego mijającego.