web analytics

«

»

Obchód tygodnia #357

Wendigo z Until Dawn

Wendigo z Until Dawn

Witajcie w kolejnym Obchodziku. To pierwszy w nowym, 2019 roku. Tak więc gramy, bawimy się, oglądamy filmy i seriale. Czytamy też książki.

Tak jest! Witajcie w nowym roku! 2018 mamy już za nami. Teraz po świętach trzeba trochę schudnąć po rozpasaniu. Wkrótce, może nawet jutro, zgodnie z tradycją pojawi się jakieś podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. A już za miesiąc… rocznica powstania GRAstroskopii. Wystartowaliśmy w lutym 2012 roku. Boże, to już tyle lat. Zdaje się, że jesteśmy jednym z najstarszych (aktywnych) blogów w tym kraju. Tak, zamieszczamy materiały z różną częstotliwością, ale jednak zamieszczamy :D i powolutku sobie dłubiemy w tym naszym growym szpitalu i nie zamierzamy przestać. Mam/mamy z tego sporo radochy.

Tak więc już wkrótce nasze TOP5 gier ubiegłego roku. Tymczasem gramy. W co? Oczywiście w Red Dead Redemption II. W drugą odsłonę RDR gram już dość długo i w końcu może powstanie jakiś dłuższy tekst (choć gadaliśmy już o tej grze w podkaście i innym materiale wideo – Bez znieczulenia). Muszę się też pochwalić, że udało mi się w końcu skończyć grę Until Dawn na Playstation 4. Poniżej materiał wideo z tego wiekopomnego wydarzenia.

Jak pewnie zauważyliście ostatnio coś niewiele materiałów pojawiło się u nas, ale poprawimy się. Acha! Zapraszamy na naszego Twitcha, gdzie streamujemy. Przeprosiliśmy się z Tłiczem, bo durny Youtube zablokował nam streamowanie do marca.

Okay, a co z innymi rozrywkami? Czytam sobie Pana Lodowego Ogrodu.

A Wy? Co robicie w ten weekend?