web analytics

«

»

Tomograf #54 – Red Dead Tomograf

Tomograf #54 - Red Dead Tomograf

Tomograf #54 – Red Dead Tomograf

Witajcie w 54 odsłonie naszego podcastu! Przed wami Red Dead Tomograf. Tak jest! Witajcie na bardzo Dzikim Zachodzie. Ten odcinek zdominował hit od Rockstar Games, ale nie bójcie się. Omawiamy też inne ciekawe produkcje. Podczas audycji rozmawiamy także o Assassin’s Creed: Odyssey i Soul Calibur VI. O Odysei mówię trochę mało, ale jeśli czujecie niedosyt to zapraszamy do naszego obszernego tekstu traktującego o tej grze.

Na początek zagadka… DLACZEGO odcinek 54, skoro ostatni to ten oznaczony numerkiem 52? Ponieważ 53 jest jeszcze w… produkcji. No co? Przecież jesteśmy “szalonym szpitalem” i możemy sobie oznaczać odcinki jak chcemy! Nieważne. Grunt, że mamy kolejny odcinek w którym przez ponad godzinę dyskutujemy o Red Dead Redemption II. Ja grałem w wersję na konsolę PS4, a kolega Randall, czyli Rafał ogrywał przygody Arthura Morgana na Xbox One X. Co wynikło z naszej rozmowy? Posłuchajcie, to się przekonacie. Natomiast kolega, doktór Dariusz Pasturczak, czyli Konsolite przyjrzał się krytycznym okiem szóstej odsłonie bijatyki Soul Calibur. Michał Sobieszek, który już na stałe wszedł do naszej ekipy opowie wam natomiast o swoich impresjach z gry Batman: Arkham Knight oraz… bawił się pewną planszówką. Spis treści macie poniżej. Zapraszamy do słuchania i komentowania.

PS. Poprzednie Tomografy znajdziecie pod TYM adresem.

 

SPIS TREŚCI:

00:01:50 – RED DEAD REDEMPTION 2 (Karnaś, Randall)
00:39:38 – BATMAN: ARKHAM KNIGHT (wtręt Michała o bugach w grze)
00:41:55 – wracamy do RED DEAD REDEMPTION 2 (Randall, Karnaś)
01:21:31 – gra planszowa RUNEBOUND III EDYCJA (Michał)
01:40:11 – RETURN OF OBRA DIN (Konsolite)
01:49:40 – SOULCALIBUR VI (Konsolite)
02:06:10 – ASASSIN’S CREED: ODYSSEY (Karnaś)
02:31:05 – oczekiwane przez nas gry w końcówce roku 2018

Słuchaj TOMOGRAFU na iTunes: KLIK!

Subskrybuj, słuchaj i pobieraj TOMOGRAF w serwisie i aplikacji PODBEAN: KLIK!

Zapraszamy też na stronę podcastu PSYCHOCAST z którego przybył do nas MICHAŁ.

 • JanChomicki

  No to fajnie, że jest kolejny odcinek zaraz przy obiedzie posłucham. Szczególnie o Soul Calibur bo lubiłem poprzednie części, ale i gadką o RdR2 nie pogardzę.

 • kornick

  Przesluchałem ze smakiem szczególnie o Red Dead Redemptoryści ;) 2 ale mam dwie uwagi pierwsza kilka razy ucięte zdanie wypowiadajacego się zdarzyło i czasem balans głośności chyba coś szwankuje. Raz Randala prawie nie słyszałem ale ogólnie to spoko. Długi zacny Podkascior

 • kolabor666

  No zaraz przeslucham podkascik

 • kolabor666

  Ok przesluchałem dobry stuff ale wy wszyscy brzmicie inaczej niż na innych podcast ach. Wszyscy zmieniliscie bitrate mikrofony czy coś? Porównałem sobie z z Filmografem i poprzednim Tomo. Jest inaczej jakbyście gadali do jednego mikrofonu

  • RandallFlagg

   Bitrate na Podbean może być trochę niższy, bo tam korzystamy z opcji darmowej, która daje mniejszą przestrzeń w chmurze, dlatego zjeżdżamy do 128 kbit/s. Ponadto, jeśli chodzi o przerwy, eksperymentalnie spróbowaliśmy wykorzystać wygenerowany automatycznie (oczywiście później w pocie i znoju obrobiony i montowany przez kolegę Michała) projekt z backupu tworzonego przez bota nagrywającego. Doszliśmy do wniosku, że to się jednak nie sprawdza i od kolejnego odcinka wracamy do koronkowej roboty ręcznej… przy montowaniu, rzecz jasna.

   • kolabor666

    Ci za czasy ro-boty ;) nagrywają

 • Rawix

  Z rok temu odkryłem planszówki :) Gram z całą rodziną. Więcej o planszówkach!!

  • Michał Sobieszek

   A w jakie planszowki gracie?

 • zielonykaczuch

  Dobry odcinek ja słucham zawsze na YouTube i jest ok