web analytics

«

»

Arab – klaczka! Najlepszy koń w RDR II [PORADNIK]

Najlepszy koń za friko...

Najlepszy koń za friko…

Dziki Zachód bez czterokopytnego towarzysza? To po prostu niemożliwe! Przed wami krótki wideoporadnik jak zdobyć totalnie za friko najlepszego konia w Red Dead Redemption II. Oglądajcie.

Jak na samym początku zdobyć najlepszego konia czystej krwi arabskiej w grze Red Dead Redemption 2? To bardzo proste. Wystarczy udać się, możecie to zrobić już na początku drugiego rozdziału,  w mroźne rejony LAKE ISABELA i poskromić klaczkę. Oto macie poniżej materiał wideo jak to zrobić. Muszę uczciwie przyznać, że  za pierwszym razem poskromienie konia nie przyszło mi tak łatwo i gładko jak na wideo. Za pierwszym razem zajęło mi to grubo ponad dwadzieścia minut. Musicie uzbroić się w cierpliwość, uspokajać zwierzaka i podchodzić bardzo, naprawdę baaardzo powoli. A potem hops na kunia i trzymajcie się mocno grzywy, bo wierzga piekielnica jak szalona!

W nagrodę dostaniecie za darmo najlepszego konia w grze. Araby są dostępne do kupienia nieco później w grze . te kupne mają odrobinę lepsze statystyki, ale naprawdę niewiele i nie warto ich kupować. Okiełznajcie tego zwierzaka znad jeziora.

PS. Zapraszamy także do poprzedniego poradnika z którego dowiecie się jak pokonać paskudnego kalidońskiego dzika w grze Assassin’s Creed: Odyssey. A pod tym adresem możecie obejrzeć sobie pierwsze godziny z rozgrywki w RDR2.