web analytics

«

»

Obchód tygodnia #356

Wiwat Nowy Rok!

Wiwat Nowy Rok!

Witajcie w ostatnim Obchodzie tygodnia. Ostatnim w tym roku kalendarzowym oczywiście. Co robimy w weekend poświąteczny? Oczywiście gramy i odpoczywamy.

Ufff… święta, święta i po świętach. A już za chwilę Sylwester i Nowy Rok! Kolejny rok za nami i zapewne tak samo jak rok temu na łamach naszego bloga pojawi się podsumowanie całego, 2018 roku. Tymczasem gramy, bo jest weekend. Tylko w co? Oczywiście nadal w Red Dead Redemption II. Gra jest naprawdę świetna, ale mam pewne uwagi, które pojawią się w spóźnionym – oj tak, tak – tekście, który zapowiadam już chyba od ponad miesiąca. No, ale przecież nikt nas nie goni prawda? ;)

Co jeszcze oprócz przygód na Dzikim Zachodzie? Oczywiście AC: Odyssey. Tak, tak, jeszcze nie przeszedłem przygód Kasi i Aleksa. Wstyd! Innych gier wymieniać nie będę, ale tych zaległych mam tak dużo, że aż przykro o tym pisać. Muszę jednak wspomnieć o czymś śmiesznym i strasznym. YouTube stwierdził, że GRAstrokanał Jutubowy propaguje pornografię i w ogóle jest be! Youtube wyłączył nam streamowanie na 90 dni za „parno i duszno”, goliznę w starym filmiku Wiedźmin 3. Co jest absurdem, ale cóż… wróciliśmy do Twitcha. Przynajmniej na jakiś czas. Nie sądzę bowiem, aby nasze odwołanie od tej kretyńskiej decyzji dało jakiś efekt.

Co oprócz gier? Czytam Cień Olbrzyma Orsona Scott Carda, a z filmów? Ostatnio obejrzałem najnowszego Predatora i z całą stanowczością muszę powiedzieć, że to najgorszy film jaki przyszło mi oglądać w mijającym roku. Nie polecam!

W każdym razie życzę Wam Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. Niechaj będzie lepszy od mijającego!