web analytics

«

»

Obchód tygodnia #79

Czekamy!

Czekamy!

Witajcie w kolejnej odsłonie naszego „Obchodu…”. W ten weekend czeka na nas zabawa w wojnę, a także przejście pewnej BARDZO dobrej gry. Oczywiście także czytamy. Ja zatańczę sobie ze smokami. Jako bonus nowe wideo z gry Wasteland 2.

Nadszedł piąteczek i znowu mamy nasz ulubiony Obchód tygodnia. Powoli wracamy do życia po naszym mini-zlocie z którego relację zamieściliśmy TU. Podobają się zdjęcia? Jak widzicie nie mamy nic do ukrycia ;). No dobrze… wróćmy do tematu. My gramy po sieci w Battlefield 3. Mamy nawet własny serwer (więcej konkretów pod tym adresem). Co jeszcze? Nasz mały, kochany Bortalik stoi teraz na nowym serwerze – znaczy się większy pakiet kupiliśmy i chyba widać, że po szpitalnych korytarzach można poruszać się nieco szybciej.

Co jeszcze? Jak wspomniałem na początku kończę pewną grę. Jaką? The Last of Us. Tak, tak odkąd nie wiszą nade mną terminy tzn. odkąd nie piszę recenzji/zapowiedzi i tak dalej dla pieniędzy tylko „na swoim” to częstotliwość grania znacznie u mnie spadła. Zresztą to samo tyczy się innych kolegów-doktorów. Kolega Jolo z pewnością potwierdzi moje słowa. Wiem, że wypadałoby już przejść TLOU i coś o tej grze napisać. Szczególnie, że w „Pierwszym wrażeniu” byłem zachwycony. Skończę, a faktycznie jestem już pod koniec przygody to coś „dziabnę”.

Tradycyjnie sięgam też po jakąś lekturę. Moją weekendową książką będzie Taniec ze smokami George’a R.R Martina.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Na deser materiał wideo z gry Wasteland 2.

Update: Obejrzyjcie sobie MISTRZA KEBABA!