web analytics

«

»

Obchód tygodnia #4

Witajcie w kolejnej odsłonie „Ot”! Nasza szpitalna ekipa jak zwykle pyta Was w co zamierzacie zagrać w ten weekend. Co jeszcze? Oczywiście świętujemy pierwszy miesiąc działalności naszego skromnego Bortalu.

No to mamy za sobą pierwszy miesiąc działalności. Nie będziemy hucznie świętować tak jak zrobiliśmy to po pierwszym tygodniu (szampan nam się skończył), ale jesteśmy szczęśliwi, że jakoś ciągniemy to wszystko do przodu. No dobrze! Mamy piękne, piątkowe popołudnie. Co zatem będziemy robić? Grać oczywiście! Ja zamierzam na poważnie zająć się trzecią odsłoną Uncharted. Przygody Nathana Drake’a przegrały w starciu z Mass Effect 3. Na szczęście kosmiczne wojaże komandora Sheparda mam już za sobą. Od razu muszę powiedzieć, że w przeciwieństwie do histerycznej bandy z Internetu, uważam zakończenie ME za całkiem udane i wcale nie czuję się oszukany, albo zawiedziony. No, ale to tylko moja, skromna opinia. Widziałem już gorsze zakończenia w grach. Na poczekaniu wymienię tylko Wiedźmina 2 oraz Killzone 3. Tak więc nie ma co się złościć na Mass Effect 3 i zakończenie trylogii.

W każdym razie ja w ten weekend odpalam Playstation 3 i Uncharted 3. Oczywiście tradycyjnie sięgam też na półeczkę  książkami. W tym tygodniu moją lekturą będzie Armagedon Grahama Mastertona.

A wy? W co zamierzacie zagrać i co ewentualnie przeczytać w ten weekend?

Na koniec obejrzycie sobie RUIN. Fanom postapokaliptycznych klimatów z pewnością się spodoba.

 

YouTube player