web analytics

«

»

Obchód tygodnia #354

Ikonoklaści na start ;)

Ikonoklaści na start ;)

Witajcie w tym pięknym, zimowym Obchodzie tygodnia! Ostatnie siedem dni to była prawdziwa mordęga, ale na szczęście teraz mogę sobie zacnie odpocząć! Co i Wam polecam w ten mroźny, grudniowy wieczór.

Uff… jak dobrze, że ten tydzień mamy już za sobą. Ja byłem – niestety – baaaardzo zajęty co jak zapewne zauważyliście odbiło się na naszym małym blogu. NIC nie nie zostało opublikowane :( Cóż poradzić! A przecież tyle gier dookoła. Od dawna obiecuję jakiś dłuższy tekst o Red Dead Redemption 2. Mimo, że przecież omówiliśmy ten tytuł całkiem zacnie. Gadaliśmy o grze Rockstara na podkaście, nagraliśmy Bez znieczulenia,  czyli niezobowiązującą gadkę między GRAstroDoktorami o tym tytule i tak dalej. Taka gra jednak wymaga dużego, zacnego tekstu. Taki powstanie… w przyszłym tygodniu, bo jeszcze muszę pograć. No co? Gram powoli ;). Rozkoszuję się rozgrywką i w ogóle!

Okay, ale co jeszcze? Pograłem troszkę w Iconoclasts, bardzo przyjemną giereczkę, która w tym miesiącu zawitała do usługi Playstation Plus, ale jak wspomniałem wyżej nie miałem zbyt wiele czasu na granie. Muszę też w końcu zagrać w nowe przygody Larry’ego!

Nie grałem za wiele, ale za to sporo czytałem. Przez ostatnie kilka dni zaliczyłem wszystkie części sagi Endera. Dlaczego? Do nagrania podcastu oczywiście.

A wy? co robicie w ten weekend? Zapraszamy także do drugiego odcinka Filmografu, czyli naszego nowego podcastu poświęconego TYLKO filmom i serialom. W sumie to ciekawe, mnożymy te byty podkastowe, a mamy małe moce przerobowe. No, ale co tam ;)