web analytics

«

»

Obchód tygodnia #345

Spartan kick :P

Spartan kick :P

Jest weekend, to i jest Obchód tygodnia. Tylko dlaczego w niedzielę? Oj tam, oj tam! Czemu nie. Lenistwo jesienne po prostu udzieliło się w naszym szalonym szpitalu. No, a poza tym byliśmy w Grecji. Tej starożytnej rzecz jasna.

Oj pograliśmy sobie zacnie w Assassin’s Creed Odyssey (irytują mnie te podwójne „s”). Nie tylko pograliśmy, ale też na naszym blogu pojawił całkiem obszerny tekst – pierwsze impresje po kilku, a raczej kilkunastu godzinach zabawy. Artykuł możecie przeczytać sobie tutaj. Dość powiedzieć, że ACO jest naprawdę wyśmienitą grą. Muszę z niej wycisnąć wszystko co się da. Dlaczego? Ponieważ już tylko dni dzielą nas do premiery Red Dead Redemption 2 i jak znam siebie, to wszystkie inne giereczki pójdą w kąt. Tymczasem odwiedzam Helladę, poluję na kozy, pomagam raz Spartanom, a innym razem Ateńczykom. Bawię się wyśmienicie.  Moje wojaże, a raczej przygody słodkiej Kasandry po uniwersum ACO możecie obejrzeć poniżej. To już kolejny, wielogodzinny odcinek (ciekawe, czy ktoś to w ogóle ogląda…). Całą playlistę macie pod tym adresem.

Co oprócz gier? Nadal czytam książkę www.1939.com.pl, czyli opowieść o naszych dzielnych, współczesnych wojakach, których eksperyment z tajną bronią przeniósł  w czasy II wojny światowej. Przy okazji muszę wspomnieć, że wystartował nasz kolejny spin-off podcastu Tomogram. Poznajcie Filmograf ;), czyli podcast o serialach i filmach. Pomysł na „F” rzucił kolega Michał Sobieszek. Mam nadzieję, że podcast w takiej formie (odchodzimy od podcastów w stylu „groch z kapustą” i skupiamy się na konkretach).

No dobrze, jest niedziela. Za oknem piękna, złota jesien. Wyjdę chyba na krótki spacer, a potem wracam do Asasyna. Hellada czeka!