web analytics

«

»

Filmograf #1 – Rozczarowani

Filmograf #1 - Rozczarowani

Filmograf #1 – Rozczarowani

Tak, słowo ciałem się stało… A właściwie słowo dane stało się słowem spełnionym! Przed Wami obiecywany i z dawna wyczekiwany FILMOGRAF: “młodszy brat” podcastu TOMOGRAF – który od tej chwili staje się audycją w całości poświęconą grom komputerowym i konsolowym, oraz tematom powiązanym z szeroko pojętą elektroniczną rozrywką.

Jak z pewnością zdążyliście się domyśleć, będzie to podcast, w którym członkowie zespołu GRASTROSKOPII, ekipy TOMOGRAFU, oraz nasi przyjaciele i goście, rozmawiać będą o kinie i serialach. Oczywiście, wszyscy którzy do tej pory słuchali naszego podcastu, doskonale zdawać sobie muszą sprawę, iż podzielenie naszego podcastu na niezależne segmenty tematyczne nie wpłynie w żadnej mierze na poprawę poziomu merytorycznego rozmów – za co z niewiadomych przyczyn rzesze Słuchaczy i Słuchaczek pokochały nasz podcast – ani też na bardziej pozytywne podejście do omawianych dzieł kina i telewizji.

Stąd spodziewajcie się tradycyjnego sarkania, gderania, narzekania, psioczenia, ględzenia i mieszania z błotem filmów, seriali i ich twórców. Jakkolwiek, jako że Wasi drodzy Doktorzy KARNAŚ i KONSOLITE będą mieli teraz więcej “czasu antenowego” być może (sporadycznie i zupełnie niechcący) zdarzy im się coś – świat się kończy! piekło zamarza! – pochwalić… Dodatkowo, pośród mrocznych i ponurych szpitalnych korytarzy pojawiło się światełko nadziei – do ekipy dołączył pełen entuzjazmu Doktor MICHAŁ SOBIESZEK, nieco łaskawszym okiem patrzący na duże i pomniejsze dzieła kinematografii i telewizji. W nim cała nasza, i Wasza Drodzy Słuchacze, nadzieja…

W pierwszym odcinku FILMOGRAFU uderzamy z “wysokiego C”! Przygotowaliśmy dla Was naprawdę solidną porcję omówień i recenzji najnowszych seriali i filmów a pełną listę dostępnych atrakcji dołączamy poniżej. Życzymy przyjemnego słuchania i dzielenia się z nami swoimi opiniami na temat omawianych dzieł i “dzieł”, oraz opiniami na temat opinii naszych Doktorów.

P.S. zapraszamy do wzięcia udziału w mini-konkursie na ksywkę dla Doktora MICHAŁA S.

SPIS TREŚCI:

SERIALE

00:01:46 – CASTLE ROCK – SEZON 1
00:16:17 – FINAL SPACE – SEZON 1
00:20:35 – DISENCHANTMENT – SEZON 1
00:34:14 – BLACK LIGHTNING – SEZON 1
00:52:04 – ROJST
01:00:23 – GOOD GIRLS – SEZON 1
01:05:05 – YELLOWSTONE – SEZON 1

FILMY

01:08:20 – UPGRADE (2018)
01:24:00 – ANON (2018)
01:41:43 – MEG (2018)
01:52:54 – THE PREDATOR (2018)

Słuchaj FILMOGRAFU na iTunes: KLIK!

Subskrybuj, słuchaj i pobieraj FILMOGRAF w serwisie i aplikacji PODBEAN: KLIK!

…i odwiedź stronę podcastu PSYCHOCAST z którego przybył do nas MICHAŁ.

 • kolabor666

  Ha kolejny podcast z rodziny Graf w :) oglądam

 • bysiek

  Rojsta oglądałem też ten pierwszy odcinek bo nie mam Showmax i trochę szkoda bo obejrzałbym resztę. Pomysł na podział podcastow dobry! Będę słuchał

 • kornick

  Odsłuchałem cały. Dobra pomysła na sam filmowo serialowy i fajna animka zajawka na YT full profeska. Super że Michał S. dołączył już chyba na stałe do grastrokastów ;) czy ma już stetoskop doktóra i klucze do izolatki????

 • banan

  Właśnie sobie włączyłem i słucham

 • Rychter

  Predator zawodzi na całej linii. Tego Upgrade nie oglądałem ale skoro taki dobry to oglądnę sobie.

 • michax

  Karnaś wspomniałeś w Filmografie, że Showmax to taki Netflix dla dresiarzy i coś w tym jest, bo właśnie ogłosili serial o nakręceniu serialu o superbohaterze dresiarzu:-D https://vodnews.pl/polski-dresiarz-ze-skrzydlami-superbohater-w-nowym-serialu-showmax/

  • CarnAge

   tak widziałem newsy o tym. Co do “dresiarstwa” chodzi mi o to, że sam Showmax tak “targetuje” swój przekaz reklamowy – podkreślają rodzime produkcje itd. A mówiąc szczerze, na tle Netflixa to są straszliwe cieniasy pod względem kontentu. Niestety.

 • borys

  Dobrze się słuchało na pewno nie dowiedzalbym się inaczej o Upgrade.

 • zielonykaczuch

  No odsluchalem podoba mi się chcę więcej

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Karni, jeżeli chodzi o Rojst, to specjalnie założywszy gumowe rękawiczki zamówiłem sobie na miesiąc tą abominację pod tytułem Szołmaks, aby obejrzeć całą opowieść. Sprawa wygląda tak , że Seweryn od początku do końca genialny. Seweryn to Seweryn, aktor starej daty, potrafiący grać a nie mizdrzyć się do kamery. Reszta aktorów także na bardzo wysokim poziomie. Co do samej historii to sprawa wygląda tak, że na początku zawiązanie akcji bardzo dobre, niestety, jak mówi przysłowie “czym dalej w las, tym więcej drzew”… Z odcinka na odcinek cała historia zaczyna się rozklejać, wyskakują dziury fabularne, niedokładności itd. Mam wrażenie, że autorowi coś się wymknęło z rąk po drodze i starał się to troszkę nieudolnie łatać. Było nie było, Rojst to całkiem solidny kawał serialu, który jednak swój urok zawdzięcza w głównej mierze fajnie wykreowanym postaciom i aktorstwu a nie opowiedzianej historii.

  • CarnAge

   uu to trochę szkoda :/

 • Gerard

  Bardzo lubię wasze komentarze podcasty. A ten jest bardzo przydatny. W dobra robota