web analytics

«

»

Obchód tygodnia #344

Po lewej bohater AC, po prawej ścierwo SJW...

Po lewej bohater AC, po prawej ścierwo SJW…

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. To był bardzo, ale to bardzo ciężki tydzień i bardzo się cieszę, że już jest za nami. Można trochę odpocząć i się zrelaksować. Czytajcie dalej bo jest ten, no Asasyn i Zorba. Grek Zorba. Naprawdę!

Jak dobrze, że skończył się już ten cholerny tydzień! Tydzień dla mnie bardziej niż paskudny. Dość powiedzieć, że samochód rozwalony i w ogóle szkoda gadać. Ech co to za pechowa seria? Może już wystarczy okrutny losie? No, ale w końcu mamy weekend i możemy się zrelaksować. Ja sobie odpoczywam prz graniu w Spider-Mana (zapraszamy do naszej Diagnozy wstępnej) a także postanowiłem wyruszyć do starożytnej Grecji w grze Assassin’s Creed Odyssey. Tak, wiem… miałem nie kupować najnowszej odsłony Asasyna, ale nie mogłem się powstrzymać. A poza tym musiałem sobie jakoś osłodzić ten mijający, paskudny tydzień. Poza tym… poszedłem do MediaMarktu TYLKO po bateryjki do pilota i co ja poradzę, że ręka sama sięgnęła po pudełko z Odyseją? No co ja na to poradzę? Tak więc zainstalowałem już ten WYRZYG i gwałt na starożytną historię (tak, tak!) i zapewne  w najbliższych godzinach sprawdzę jak bardzo tym razem te ścierwa z Ubisoftu opluły historię. Jak widzicie BARDZO kocham serię Asasyn ;) Odpalę też The Bard’s Tale IV: Barrows Deeppisałem o tej grze kilka dni temu i choć moja opinia o tej grze jest raczej „taka sobie” to coś mnie do tego tytułu przyciąga. Ech… to pewnie nostalgia.

No dobrze, ale co jeszcze? Z gier to chyba wszystko, ale przecież nie można tylko grać i grać! Sięgam zatem po lekturę, a jest nią książka Marcina Ciszewskiego zatytułowana www.1939.com.pl – serio :D. Dopiero zacząłem czytać, ale jest całkiem przyjemnie. O czym traktuje książeczka? A wyobraźcie sobie oddział naszego wojska, które z całym wyposażeniem przeniosło się do roku 1939.

A wy? Co robicie w ten weekend? Na deser wspomniany wyżej unboxing Asasyna z Zorbą!