web analytics

«

»

Filmograf #1 – Rozczarowani

Filmograf #1 - Rozczarowani

Filmograf #1 – Rozczarowani

Tak, słowo ciałem się stało… A właściwie słowo dane stało się słowem spełnionym! Przed Wami obiecywany i z dawna wyczekiwany FILMOGRAF: „młodszy brat” podcastu TOMOGRAF – który od tej chwili staje się audycją w całości poświęconą grom komputerowym i konsolowym, oraz tematom powiązanym z szeroko pojętą elektroniczną rozrywką.

Jak z pewnością zdążyliście się domyśleć, będzie to podcast, w którym członkowie zespołu GRASTROSKOPII, ekipy TOMOGRAFU, oraz nasi przyjaciele i goście, rozmawiać będą o kinie i serialach. Oczywiście, wszyscy którzy do tej pory słuchali naszego podcastu, doskonale zdawać sobie muszą sprawę, iż podzielenie naszego podcastu na niezależne segmenty tematyczne nie wpłynie w żadnej mierze na poprawę poziomu merytorycznego rozmów – za co z niewiadomych przyczyn rzesze Słuchaczy i Słuchaczek pokochały nasz podcast – ani też na bardziej pozytywne podejście do omawianych dzieł kina i telewizji.

Stąd spodziewajcie się tradycyjnego sarkania, gderania, narzekania, psioczenia, ględzenia i mieszania z błotem filmów, seriali i ich twórców. Jakkolwiek, jako że Wasi drodzy Doktorzy KARNAŚ i KONSOLITE będą mieli teraz więcej „czasu antenowego” być może (sporadycznie i zupełnie niechcący) zdarzy im się coś – świat się kończy! piekło zamarza! – pochwalić… Dodatkowo, pośród mrocznych i ponurych szpitalnych korytarzy pojawiło się światełko nadziei – do ekipy dołączył pełen entuzjazmu Doktor MICHAŁ SOBIESZEK, nieco łaskawszym okiem patrzący na duże i pomniejsze dzieła kinematografii i telewizji. W nim cała nasza, i Wasza Drodzy Słuchacze, nadzieja…

W pierwszym odcinku FILMOGRAFU uderzamy z „wysokiego C”! Przygotowaliśmy dla Was naprawdę solidną porcję omówień i recenzji najnowszych seriali i filmów a pełną listę dostępnych atrakcji dołączamy poniżej. Życzymy przyjemnego słuchania i dzielenia się z nami swoimi opiniami na temat omawianych dzieł i „dzieł”, oraz opiniami na temat opinii naszych Doktorów.

P.S. zapraszamy do wzięcia udziału w mini-konkursie na ksywkę dla Doktora MICHAŁA S.

SPIS TREŚCI:

SERIALE

00:01:46 – CASTLE ROCK – SEZON 1
00:16:17 – FINAL SPACE – SEZON 1
00:20:35 – DISENCHANTMENT – SEZON 1
00:34:14 – BLACK LIGHTNING – SEZON 1
00:52:04 – ROJST
01:00:23 – GOOD GIRLS – SEZON 1
01:05:05 – YELLOWSTONE – SEZON 1

FILMY

01:08:20 – UPGRADE (2018)
01:24:00 – ANON (2018)
01:41:43 – MEG (2018)
01:52:54 – THE PREDATOR (2018)

Słuchaj FILMOGRAFU na iTunes: KLIK!

Subskrybuj, słuchaj i pobieraj FILMOGRAF w serwisie i aplikacji PODBEAN: KLIK!

…i odwiedź stronę podcastu PSYCHOCAST z którego przybył do nas MICHAŁ.