web analytics

«

»

Obchód tygodnia #329

falloutshWitajcie w weekend. No tak… mamy już niedzielę. Za kilka godzin na boisko wybiegną te nasze Orły, sokoły, czy inne ptaki i będą kopać w piłkę. Cały naród będzie natomiast siedział przed telewizorem, żłopał piwsko i zagryzał złocisty trunek „kiełbasa kibica”. Ale nie my! My gramy w GREU!

No dobrze, ale w jaką grę? Na pewno nie w Tomb Raidera ;). Innyhc produkcji mamy pod dostatkiem. Ja w ostatnich dniach „poszczypałem” trochę z ciekawości w darmowego Fallout Shelter. Gra kilka dni temu pojawiła się na konsoli Sony Playstation 4, a więc z ciekawości zagrałem – wcześniej nie miałem okazji. Moje wrażenia? Słaby ze mnie Zarządca, czy inny Overseer krypty. Nie dość, że co chwila mam jakieś pożary, ataki przerośniętych karaluchów itd. To jeszcze moi podopieczni głodują i notorycznie brakuje im światła. Dwie ciężarne kobiety wysłałem do pracy przy wodociągu, a jednego z chłopaków wysłałem na pustkowia bez żadnego wyposażenia. Co ciekawe przeżył! Jedynym zadowolonym mieszkańcem mojej krypty był John, którego umieściłem w kwaterach mieszkalnych. Jego jedynym zadaniem było zapładnianie kobiet, które mu podsyłałem. Lucky bastard!!! Chyba lepiej mi szło grając w Fallout 4 – swoją drogą pewnie oglądaliście naszą Diagnozę o F4? Nie? To macie tu LINK.

Poza zarządzaniem kryptą pograłem tez trochę w Black Ops III. Gra również jest „za friko” w usłudze PS Plusie, więc nie mogłem się oprzeć. Pograłem nieco w tryb „Zombie” i było całkiem przyjemnie, ale za to kampania dla pojedynczego gracza? Dość powiedzieć, że cieszę się, że nie musiałem płacić za ten tytuł. Fabuła niezbyt mnie porwała. Ot takie badziewie. Oczywiście nie mogłem się powstrzymać i zapis mojej rozgrywki z BO III znajdziecie poniżej.

Co jeszcze z gier? W planach oczywiście Far Cry 5. W końcu muszę zacząć porządnie w  FarKraja i ponadawać trochę na żywo! A skoro już jesteśmy przy oglądaniu to oczywiście zapraszam do ostatniej Diagnozy wstępnej. Omawiamy w niej arkadowe wyścigi Horizon Chase Turbo.

A wy? Co robicie w ten weekend? Będziecie oglądać mecz?