web analytics

«

»

Obchód tygodnia #285

marvelWitajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. Nadchodzi długi weekend, a więc gramy, bawimy się i tak dalej. Gdyby jeszcze nie było tak cholernie gorąco! No i ojej… Obchodzik jeden za drugim. Trochę słabo, ale w weekend się zrehabilitujemy!

Naprawdę mam serdecznie dosyć! Czego? Cholernej pogody oczywiście. Ileż można cierpieć w te przeklęte upały. Czy nie ma zmiłowania? Żar leje się z nieba, a słońce wali niczym młotem. Z niecierpliwością wyczekuję jesieni i normalnych temperatur. No dobrze, ale mimo wszystko będziemy w coś grać, tylko w co? Ja na tapecie mam nadal Horizon Zero Dawn na PS4, a także pograłem trochę w polską gierkę Immortal Planet. Nie przypuszczałem, że takie „skromne Dark Soulsy” w rzucie izometrycznym przypadną mi do gustu, ale zacząłem grać i wsiąkłem. Co jeszcze? Ach tak! Spędziłem miło czas (w wolnej chwili, choć nie było tego za wiele w ostatnich dniach) wcielając się w Spider-Mana, Hulka i Ironmana w grze Marvel Heroes Omega. Wideo z mojej rozgrywki możecie sobie obejrzeć poniżej. Nie sądziłem, że gierka mi się spodoba, ale bawiłem się całkiem nieźle.

Co jeszcze? Z gierek to już chyba tyle. A co z lekturą? Moim wyborem na weekend jest Twierdza F.P Wilsona. Kiedyś za dzieciaka czytałem ten horror i zrobił na mnie spore wrażenie, ciekawie będzie wrócić do niego po latach.

No to chyba tyle! A wy co będziecie robić w ten długi, gorący weekend?