web analytics

«

»

Tomograf – Z Zakurzonej Szpitalnej Biblioteki #6 – Wiktor Zawada i Kaktusy z Zielonej Ulicy

Kaktusy rządzą!!!!

Kaktusy rządzą!!!!

Witajcie w szóstej już odsłonie ZZSB, czyli „odprysku” naszego głównego podcastu. Nasz specjalny Tomograf poświęcony jest wyłącznie literaturze. Dziś bardzo familijnie i nostalgicznie, troszkę też wakacyjnie. Wracamy bowiem do dzieciństwa i do bardzo wyjątkowych książeczek dla dzieci (i nie tylko dla dzieci) Wiktora Zawady. Kaktusy górą!

W ostatnim odcinku „Z Zakurzonej Szpitalnej Biblioteki” rozprawiliśmy się z paskudnym klaunem i Stephenem Kingiem. Dość jednak tych horrorów, czas na jedną z lektur naszego dzieciństwa. Zapraszamy do przesłuchania odcinka o przygodach urwisów z Zielonej ulicy. Być może dziwi was, że my, stare konie dyskutujemy o – wydawałoby się –  infantylnej książeczce dla dzieci i hmm… młodszej młodzieży ;) Nic bardziej mylnego! Cykl o przygodach „Kaktusów…” ociera się o tak poważne tematy jak choćby holokaust, czy krytykę II RP i nieudolnych działań wojennych podczas kampanii wrześniowej… od razu dodam, że podano to w takiej formie, że wasi milusińscy NIE będą mieli koszmarów sennych Zainteresowani? Zaintrygowani? W takim razie zapraszamy do słuchania.

A tak przy okazji kliknijcie także w Readers Initiative – kolejny projekt jednego z nas. Jak tak dalej pójdzie zostaniemy potentatami podcastowymi ;)

Tomograf – Z Zakurzonej Szpitalnej Biblioteki #6 - Wiktor Zawada i Kaktusy z Zielonej Ulicy

Tomograf – Z Zakurzonej Szpitalnej Biblioteki #6 – Wiktor Zawada i Kaktusy z Zielonej Ulicy

Link do pobrania (klik!)

RSS (klik!)

iTunes: (klik!)