web analytics

«

»

Obchód tygodnia #284

crossoutWitajcie w ten upalny piąteczek! Znowu gramy, czytamy książki i oglądamy seriale. Bo co innego robić w takie upalne dni. Poza tym nad morze zawita doktor Jolo! A z gierek? Gratka dla fanów Mad Maxa!

Nie ma jak piąteczek, ale ja nie mogę odpocząć. Dlaczego? Ponieważ jutro na morze (czyli do mnie) zawita z krótką wizytą kolega Jolo :). Tak więc ogarniam dom, sprzątam, piwko zakupione chłodzi się w lodówce, pyszne kabanosy (na zagrychę) również czekają w pogotowiu. Będzie się działo. Tak więc czy w ogóle coś pogram w ten weekend? Być może w niedzielę. tylko w co? Powrócę do Mass Effect Andromeda, które… trochę sobie odpuściłem. Trzeba jednak się wziąć w garść i przejść w końcu ten tytuł. Co jeszcze? Pogram zapewne też w Horizon Zero Dawn. Bawiłem się intensywnie przy tej grze, ale w pewnym momencie odpuściłem sobie i… po prostu nie miałem siły na powrót. Sprawdzę też gry z oferty Playstation Plus. Mam tylko nadzieję, że nie będzie tak cholernie gorąco, bo w takim upale w ogóle nie chce mi się grać. W cokolwiek.

Och! Zapomniałbym o darmowej grze, którą zainstalowałem na PS4. Darmowy Crossout bardzo mi sie podoba. Postapokaliptyczne klimaty rodem z Mad Maxa i walki uzbrojonych po zęby samochodów? To jest to! Wideo z rozgrywki poniżej.

No, ale raczej za dużo czasu na granie nie będzie. W końcu będą u mnie goście. Więc gry w kąt! Nie wiem też, czy znajdę czas na jakąś lekturę, ale pożyjemy, zobaczymy.