web analytics

«

»

Obchód tygodnia #278

uncharted4Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia! W ostatnich dniach sporo się działo. A w weekend będzie się działo jeszcze więcej. Dlaczego? Bo jest w co grać. Oj jest! Horizon Zero Dawn, Uncharted 4 i tak… Mass Effect: Andromeda. Kiedy ja to przejdę?

Za dużo gier… stanowczo za dużo gier mam do ogrania!. Ledwo liznąłem Prey’a, nie dokończyłem jeszcze przygód z Mass Effect: Andromeda, a dodatkowo zacząłem grać w Uncharted 4. Tak, jakoś to muszę uporządkować. chyba na pierwszy ogień pójdą właśnie przygody Nathana Drake’a. Uwielbiałem trylogię Uncharteda na Playstation 3, a czwórka wydaje się, że jest jeszcze lepsza. Tak więc twardo zajmę się jedną grą i tyle! No, ewentualnie popykam jeszcze we wspomniany przed chwilą Mass Effect, a także odpalę Horizon Zero Dawn. Zastanawiam się też, czy nie kupić Gry o Tron od TellTale Games. Pierwszy epizod pograłem na PS4 (za darmo), ale resztę mam ochotę nabyć na PC. Szczególnie, że właśnie mamy letnią wyprzedaż w serwisie Steam i cena jest bardzo zacna. Przygody rodu Forresterów zrobiły na mnie niemałe wrażenie. Sądziłem, że fabuła będzie „na doczepkę” i nijak się będzie miała do klimatu oryginalnego GoT’a, ale myliłem się. Panowie z TellTale są jak zwykle w formie! Poniżej możecie obejrzeć mój gameplay i t0 cały pierwszy epizod. Epizod z dość zaskakującym zakończeniem, chociaż… w sumie typowym dla Gry o Tron ;)

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim wyborem na ten weekend jest „Problem trzech ciał” Liu Cixina. Chińskie SF? Czemu nie! Jestem bardzo ciekawy tej lektury.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Acha! Zapraszamy też do najnowszej Diagnozy wstępnej.