web analytics

«

»

AGA GRA [ENG] Night in the Woods

agaCo to? Kto to tak gada nie po Lechicku w tym „wideło”? Siostra Agnieszka tym razem w „dzikim” języku postanowiła przybliżyć swoim (dewizowym?) pacjentom kolejną grę. Tym razem Noc w Lesie. Nie, nie jest to strzelanka o naszej Obronie Terytorialnej…

Nie ma co ukrywać – w szpitalu trzeba zarabiać. Nawet w takim szalonym, psychiatrycznym jak nasz a kontrakty z NFZ są g… warte ;) Musimy zatem zacząć przyjmować pacjentów z zagranicy, którzy płacą w zielonych banknotach! Pierwszy krok uczyniła nasza dzielna Siostra Oddziałowa Agnieszka (dla dewizowych Agnes?). No dobra oglądajcie już ten trochę taki eksperymentalny odcinek programu AGA GRA. My, czyli reszta szpitala idziemy zakuwać słówka „hał du jud du, hał hał” „eine kleine pumpernikel…” „wulewu kusze…” a pardon to ostatnie to chyba coś się nam pomyliło. Tak, czy siak słownik w dłoń i oglądajcie! Przed wami Night in the Woods.

Polecamy także poprzedni odcinek AG – tym razem w naszym pięknym języku. Zapraszamy także do najnowszej Diagnozy wstępnej.