web analytics

«

»

Filmograf #3 – Piekło Czarnobyla i seks w kinie!

Moc filmów i seriali w tym odcinku!

Moc filmów i seriali w tym odcinku!

Witajcie w kolejnym odcinku naszego podcastu poświęconego serialom i filmom. Dziś na tapecie kolejne, bardzo apetyczne produkcje. Mamy sporo do omówienia i chyba w tym odcinku każdy znajdzie coś dla siebie. Jest Czarnobyl, Godzilla, Żółwie Ninja, Doom Patrol, trzeci John Wick i ostatni Avengersi. Mało? Jest tego więcej – czytajcie (słuchajcie) dalej!

Uffff nareszcie udało nam się zebrać i nagrać kolejny odcinek Filmografu, czyli „odnogi” naszego głównego podcastu Tomograf. Który to już będzie odcinek? Czwarty? Piąty? Hmm… oficjalnie trzeci, jeśli nie policzymy odcinków „specjalnych”. Nieważne. Grunt, że w końcu się zebraliśmy i COŚ nagraliśmi. Nie było to łatwe ;). W każdym razie w tym odcinku Do Piotra Czyszczonia vel CarnAge’a, Dariusza „Konsolite” Pasturczaka dołączył Sebastian „Rabes” Rulik. Zaszczyt prowadzenia tego odcinka przypadł koledze Michałowi. A właśnie! Michał Sobieszek w końcu ma ksywkę ;). Jaką? Tego dowiecie się jeśli przesłuchacie do końca nasz grubo ponad dwugodzinny podcast. Ksywkę ma zacną. Zapewniamy!

No dobrze, ale o czym rozmawiamy w tym odcinku? Na początek oceniamy wielki hit od HBO, czyli miniserial Czarnobyl. Następnie przyglądamy się serialowi Dobry Omen. Następnie zachwycamy się (lub nie) robocikami w  Miłość, śmierć i roboty, choć nie wszyscy z naszej ekipy to oglądali. Chwilę później kąsają nas wampiry z What we do in the shadows, a opowiada o nich doktór Konsolite. Następnie płynniutko przechodzimy do serialu Doom Patrol – swoją drogą kilka dni temu cały pierwszy sezon pojawił się w usłudze HBO Go. O czym jeszcze rozmawiamy? Michał Sobieszek przybliży nam/wam Into the Badlands.

Tyle z seriali, ale to nie wszystko, bo potem gadamy jeszcze o filmach! Kolega Sebastian opowie o swoich impresjach z wyprawy do kina na Johna Wicka 3, a Carnaś i Konsolite zmiaźdzą pod butem krytyki chińską superprodukcję Wędrująca Ziemia na podstawie opowiadania Cixina Liu. A może jakaś animacja? W takim razie zainteresuje was kolejna produkcja na naszej podcastowej liście, czyli Batman VS Teenage Mutant Ninja Turtles. Będzie też kilka słów o IronSky the Coming Race. Adolf Hitler to Reptilianin? Zawsze o tym wiedziałem! Następnie przeniesiemy się do Francji dzięki filmowi Władca Paryża i przybijemy piąteczkę z Godzillą omawiając film Godzilla II: Król potworów. Kolega Michał opowie natomiast o produkcji z Melem Gibsonem w roli głównej – Dragged Across Concrete. A na koniec bardzo, ale to bardzo gorąca dyskusja o Avengers: Koniec gry.

Zapraszamy do podcastu. Poprzedni odcinek Filmografu możecie odsłuchać pod TYM adresem.

 

M
J