web analytics

«

»

Obchód tygodnia #379

Poczuj w sobie Szmoc!

Poczuj w sobie Szmoc!

Nareszcie weekend. Dobrze, że możemy sobie odpocząć. W coś zagrać, albo na spokojnie obejrzeć dobry film. Ewentualnie przeczytać dobrą książkę. No i są jeszcze konferencje na targach E3. Jest gameplay ze Star Wars Jedi: Fallen Order.

Uff, uff, uffff! Ostatnie dni to była jakaś paskudna parówa i ukrop. Z nieba lał się paskudny żar, a od poniedziałku znowu będzie szalała u nas fala upałów. Ech, co to za życie? Przy takiej pogodzie absolutnie nie ma mowy o graniu w cokolwiek. Próbowałem nieco posunąć do przodu fabułę Red Dead Redemption II – tak, nadal nie skończyłem tej gry – i po niecałej godzinie poddałem się. Było po prostu zbyt gorąco i duszno. Bardzo chciałem też pograć w Days Gone – wyszedł nowy, 16 gigabajtowy(!) patch – ale… tak! Nie dałem rady. Było za gorąco. Na szczęście dziś jest trochę chłodniej i zapewne trochę sobie pogram.

No dobrze, ale co jeszcze? W usłudze HBO Go oglądam pierwszy sezon serialu Doom Patrol. Coś widzę, że po zakończeniu emisji Gry o Tron HBO zaczęło się starać i w ostatnim czasie w ich usłudze pojawiło się kilka naprawdę ciekawych pozycji.

Warto przypomnieć, że przed nami targi elektronicznej rozrywki E3. Targi, które już mnie tak nie „grzeją” jak kiedyś. Dziś w dobie Internetu po prostu obejrzę sobie jakieś zwiastuny i może jedną, lub dwie konferencje i tyle. A skoro już jesteśmy przy koferencach to EA pokazało najnowszą grę w uniwersum Star Wars. Wideo możecie obejrzeć poniżej. Ja jakoś nie jestem przekonany to jakiś Prince of Uncharted Raider of War ;). Tak, tak to tylko gameplay z bardzo wczesnej wersji, ale wrażenia ten Star Wars Jedi: Fallen Order  na mnie nie zrobił.

Miłego weekendu!