web analytics

«

»

Bracia parkour Mario w akcji

mariopaperOj lubimy sobie obejrzeć filmiki wideo związane z naszą ukochaną branżą elektronicznej rozrywki. Przed wami kolejne z najsłynniejszymi, wąsatymi hydraulikami na świecie. Chłopaki dają czadu, ale chyba… troszkę nam Mario stracił na wadze. W sumie nic dziwnego skoro robi takie wygibasy!

Hej Mario… księżniczka jest w innym zamku. O pardon dla tych dwóch kozaków z poniższego materiału wideo to nie problem – dotrą tam w trymiga i w sekundę powystrzelają po pyskach paskudnego Bowsera. Chłopaki Skaczą, robią fikołki i w ogóle wyczyniają takie akrobatyczne wygibasy, że aż gubią swoje kultowe czapeczki. Ostatnio mogliście obejrzeć materiał o Blance „trollu” ze Street Fightera II, a dziś możemy podziwiać hmm… grę Super Mario Bros na żywo. Oglądajcie! Aż dziw bierze, że nie odpadną im te wielkie wąsiska.

Za projektem „Warialasky” stoją trzej kumple z Arizony – Mike, Casen i Landon. Do produkcji swoich Youtube’owych wideo wykorzystują między innymi: Adobe Premiere, 3DS Max i Adobe After Effects.

Polecamy także zajrzeć pod TEN adres internetowy.