web analytics

«

»

Heheszka dnia – Blanka trollem jest, a także atak miśka

heheszkiWiedzieliście, że zielony dzikus ze Street Fightera to niezły rozrabiaka? Jeśli nie wierzycie to klikajcie. Na deser poradnik jak obronić się przed niedźwiedziem i wyjechać do Stanów Zjednoczonych.

Dlaczego „heheszki”? A dlaczego nie? No dobra trochę to trąci gimbazą, ale co tam. W sumie jak inaczej określić to co wyprawia się na poniższych materiałach wideo? Na dziś mamy dla was dwa ekhem… epizody „Blanka is a Troll”. Oj faktycznie z tego wariata niezłe i dość złośliwe bydle. Dawno nie widziałem w globalnej sieci równie durnego materiału, ale już po kilku sekundach miałem przysłowiowego banana na gębie. Ja wiem, że nie powinno się śmiać z czyjegoś wypadku, ale Blanka to prawdziwy mistrz rozrabiania. ;)

Nie macie dość? To klikajcie w poradnik jak się bronić przed dzikimi zwierzętami, a konkretnie paskudnym niedźwiedziem. Nie wiem, ale biedny miś gdyby zobaczył coś takiego pewnie umarłby ze śmiechu. Pamiętajcie jeśli szarżuje na was Ursus arctos horribilis, czyli ważący jakieś 600+ kilo niedźwiadek Grizzly to rzucajcie w niego klapkiem i koniecznie unikajcie kontaktu wzrokowego!

Ciekawe jak Blanka poradziłby sobie z misiem? A co z tym wyjazdem do USA? Grajcie w League of Legends to zostaniecie uznani za “sportowców” i dostaniecie wizę E11. Będziecie mogli odwiedzić krainę Hamburgera. • kornick

  najlepsze jest jak się wali daszek w drugim wideo z Blanką :D

  Co znowu gracze/sportowcy? Super grajcie w LOLa dostaniecie wizę i będziecie mogli jechać do Nju Jorku na zmywaka :D Tylko co będzie jak gra straci popularność bo to w końcu musi się stać. Czy wtedy cofną to rozporządzenie i zabiorą możliwość uzyskania wizy?

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Karnaś chyba znowu się czegoś nawąchał.

 • polo_tuc

  Dostrzegam pozytywną korelację pomiędzy liczbą tubek w poście a liczbą znaków w komentarzach kornicka.
  Należy też sprawdzić wpływa podobizn blondynek cokolwiek podobnych do konia na stopień pobudzenia kornicka :)

  p.s. Carnaś ale ty chyba nie myślisz, że ja to będę klikał?

  • kornick

   heheszki fajne :)

 • fazi

  Misiek by się zdziwił :D