web analytics

«

»

Tomograf #25 – Thank You For Playing

tomograf_25_720sPo dłuższej niż zwykle przerwie, witamy Was w specjalnym odcinku, poświęconym w całości polskiemu filmowi dokumentalnemu „Thank You For Playing: Kultowe magazyny o grach”. Projekt powstał dzięki wsparciu osób, które dobrze wspominają tamte czasy i czasopisma poświęcone komputerowej rozrywce. Nasza dyskusja spolaryzowała się na dwóch przeciwległych stronach barykady (z Kaplusem pomiędzy). Część z nas była bowiem nie tylko biernymi uczestnikami tego „fenomenalnego” zjawiska, ale trybami w motorze, które je napędzał (zaznaczmy też, że nasz kolega Konsolite wystąpił w tym dokumencie). Tak więc, po raz kolejny, bez patrzenia przez palce i różowe okulary nostalgii – usłyszycie o tym jak podobał nam się seans filmu, a co w nim irytowało. Czego w nim było za dużo a czego naszym zdaniem zabrakło. I o tym, gdzie, do kroćset, pisał Sir Haszak! Nie dowiecie tylko jednego – jak to było z recenzją S3 Virge w SS. No dobrze… nie puścimy też pary z gęby o tym gdzie się podziali partyzanci i oswojeni „redakcyjni” piraci.

O „Thank You For Playing: Kultowe magazyny o grach” rozmawiają – Konsolite, Karnaś, Kaplus, Randall, oraz nasz gość specjalny, znany ze swojego zamiłowania do retro-grania i posiadacz imponującej kolekcji tytułowych „kultowych magazynów o grach” – NRGeek.

Zapraszamy do słuchania, dyskusji i odwiedzenia kanału NRGeeka, gdzie znaleźć możecie m.in. masę materiałów poświęconych komputerowej rozrywce, czasopismom i kulturze grania z omawianego w podkaście okresu.

Link do pobrania (klik!)

RSS (klik!)

iTunes: (klik!)