web analytics

«

»

Tomograf #13 – Co robimy w ukryciu

uRpNfPv

 

Piątek to najlepszy dzień na przedstawienie 13 odcinka naszego podcastu, nieprawdaż? Zapraszam do zapoznania się z kolejnym nagraniem Tomografu, gdzie tradycyjnie przyjrzymy się szeregowi interesujących pozycji.

Skład standardowy, z małą wiksą; jako prowadzący zadebiutował Konsolite, jak wam się podoba zmiana? Nie, nie obraziłem się ;) będziemy pewnie trochę rotować.

Zawartość zmieszana, ale nie wstrząsająca. Mocno komediowo za sprawą rozśpiewanego Galavanta i zakręconego What We Do in the Shadows. Nieumarłych jakoś sporo – czy to zombi w ogrywanym przez Karnasia Dying Light, czy to duchów w przygodowej serii Blackwell. Słuszną porcję jadu na pecetową wersję Resident Evil: Revelations 2 Episode 1 wylewa Randall, a Konsolite wyżywa się na modelu biznesowym gry. Nieco poważniej robi się gdy rozmawiamy o niedawno zakończonym (możliwe spoilery) Broadchurch, oraz gdy (autopromocja!) opowiadam o nowej powieści Tokarczuk Księgi Jakubowe. W sumie wszyscy postawiliśmy na co najmniej znane nam nazwiska – Randall wziął na tapetę kolejną serię Tada Williamsa, jarod przewodnik po Westeros pt. Świat Lodu i Ognia a Konsolite wywiad z twórcą Kajko i Kokosza: Janusz Christa – Wyznania Spisane. Troszeczkę też pogadaliśmy o zakończonym na razie Agent Carter, zaś serialową adaptację 12 Monkeys przybliży wam ku przestrodze Konsolite.

To chyba tyle, dokładniejszy spis znajdziecie poniżej. Zapraszam do komentowania i dzielenia się Waszymi opiniami na temat omawianych tytułów, podcastu, jak i samych nagrywających.

 

Link do pobrania (klik!)

RSS (klik!)

iTunes: (klik!)

 

Spis treści:

00:01:19  wujo o Księgach Jakubowych Olgi Tokarczuk;

00:11:16  Randall o Brudnych Ulicach Nieba Tada Williamsa;

00:20:31  Konsolite o Janusz Christa – Wyznania spisane;

00:29:22  Jarod o Świecie Lodu i Ognia;

00:35.24  Jarod, Randall i wujo o Broadchurch;

00:47:20  Konsolite o serialu 12 Monkeys;

00:51:32  Ostatnie spotkanie z pierwszym sezonem Agent Carter;

00:57.44  Jarod i wujo o Galavant;

01:05:31  Randall i Konsolite o My Name is Bruce;

01:11:34  Jarod i Konsolite o What We Do in the Shadows;

01:15:51  Karnaś o Dying Light;

01:21:54  Konsolite i Randall o Resident Evil Revelations 2 Episode 1;

01:32:14  wujo i Randall o Blackwell Epiphany i całej serii;