web analytics

«

»

Obchód tygodnia #158

Moc!

Moc!

Nareszcie weekend. Gramy, bawimy się i pijemy… herbatkę z prądem! A co poza tym? Odpoczywamy po bardzo ciężkim tygodniu. Na tapecie zombiaki i Wiedźmin 3 za friko. Naprawdę!

Piątek, piątek weekendu początek! Tak jest. Nareszcie można spokojnie usiąść w fotelu i złapać za gamepada. W najbliższych dwóch dniach będę grał w pecetowego Dying Light, a także w Tormentum o którym pisaliśmy TUTAJ. Co poza tym?

Poza tym mam świetny humor. Dlaczego? Ponieważ byłem na comiesięcznej kontroli u lekarza. Jak zapewne pamiętacie kilka miesięcy temu wywinąłem się paskudnemu kostuchowi (serio) i powoli dochodziłem do siebie. Ba! Nadal dochodzę do siebie i jest coraz lepiej. Przynajmniej nie mam już w udzie plastikowej rurki… oszczędzę wam szczegółów… albo NIE. No więc w te rurki wlewało się wodę utlenioną i buzowało… HA wyobraźcie to sobie!

Dobra dosyć tych drastycznych szczegółów. Jest całkiem dobrze, mamy piąteczek i jest fajnie :). No prawie ponieważ humor właśnie popsuła mi telewizja. Czy naprawdę już NIC nie ma do oglądania w tym cholernym telewizorze? Same powtórki i gówniane programy z celebrytami podejrzanej proweniencji. Szlag by to trafił.

Tradycyjnie… stop! Tym razem nie będzie tradycyjnego fragmentu o tym co będę czytał w weekend. Lepiej będzie jeśli zaproszę Was do najnowszego Tomografu. A co z tym Wiedźminem 3 za darmoszkę? Sprawdźcie sami pod tym adresem!

A na deser Unreal Engine 4.