web analytics

«

»

Tanie granie z Biedronką – moc letnich promocji!

dovahkiinNudzicie się w wakacje, a portfel chudy i smutny? Nie macie w co grać? Już jutro w portugalskim dyskoncie powita was postapokaliptyczna Moskwa, Lara Croft i Dovahkiin. Tym razem „Biedra” naprawdę się postarała.

Człowiek jeszcze nie odsapnął po STEAMowej wyprzedaży, a tu za rogiem czają się kolejne smakowite kąski. Od pewnego czasu popularny dyskont Biedronka zamieszcza w swojej ofercie gry komputerowe w całkiem atrakcyjnych cenach. Ostatnio można tam było wyhaczyć ot choćby Stalkera: Zew Prypeci za śmieszne pieniądze o czym pisaliśmy TU. Dziś znowu trzeba sprawdzić portfel i przygotować się na jutrzejszą ofertę. Tak jest! Od 25 lipca w sklepach Biedronki będzie można dostać między innymi najnowszego Tomb Raidera za niecałe 80 pln, a także Skyrima i Metro: Last Light. Będzie też kilka gier z serii LEGO np. Lord of the Rings, Harry Potter i Batman. Za 19 złotych z małym ogonkiem będzie można nabyć Test Drive Unlimited 2 i świetnego Fallout New Vegas.

Ja w każdym razie jutro chyba popędzę z samego rana po jakieś LEGO i może TDU2. Pełną ofertę gier z Biedronki znajdziecie pod tym adresem.