web analytics

«

»

Tanie granie z Biedronką – jesienne MEGA promocje

Zeżarłeś biedronkę zacny smoku?

Zeżarłeś biedronkę zacny smoku?

Wybaczcie te WIELKIE litery, ale tym razem dyskont pożerający małych sklepikarzy na śniadanie naprawdę się postarał i gracze powinni być zadowoleni. Co powiedzie na tanie jak barszcz Sleeping Dogs, Borderlandsy albo Dark Souls? Zainteresowani? Czytajcie dalej i szykujcie portfele.

Jak widać sieć portugalskich dyskontów Biedronka postanowił nas raczyć od czasu do czasu jakimiś grami. Ostatnio latem mogliśmy zakupić kilka niezłych tytułów w bardzo zacnej cenie o czym pisaliśmy TUTAJ. Tym razem jest jeszcze lepiej. Na jesienne, chłodne wieczory będzie jak znalazł. Już jutro w Biedronkach w całym kraju będziecie mogli zakupić kilka pecetowych hitów. Może nie wszystkie są pierwszej świeżości, ale co tam! Od 28 listopada w sklepach „Biedry” za marne 19 złotych i 99 groszy kupimy między innymi takie gry jak : Sacred 2: Złota edycja i GTR evo. Fani podniebnych zmagań powinni sięgnąć po Ił 2 Sturmovik Complete, albo Air Conflicts. Do dostania będzie także Anomaly 2 i całkiem świeży, choć niezbyt ciepło przyjęty przez  krytyków i graczy Star Trek The Video Game. Jeśli kochacie bijatyki to gratką za niecałe 20 złotych będzie z pewnością Street Fighter X Tekken, a także Super Street Fighter IV Arcade Edition. Ja sam chyba skuszę się na kilka  pozycji!

To jednak nie wszystko co będziemy mogli dostać. Za 39,99 pln w ofercie sklepu znajdziemy takie mocne tytuły jak: Grand Theft Auto: San Andreas, Fallout 3 GOTY, a także przygody łysego zabójcy, czyli grę Hitman: Rozgrzeszenie, Dead Island Riptide i pierwsze Borderlands. Do tego dochodzi jeszcze Risen 2: Mroczne wody oraz prawdziwe perełki – Sleeping Dogs, Deus Ex Director’s Cut oraz uwaga, uwaga! Dark Souls: Prepare to Die Edition.

Co wy na to? Chyba warto jutro zajrzeć do „B” i przerzucić kosz z gierkami? Pełną listę dostępnych od 28 listopada tytułów znajdziecie pod tym adresem. Na deser nasze szalone wideo, a nawet dwa z gry Sleeping Dogs. Tak się biega (i walczy na arenie) w samych gatkach!

UPDATE: w usłudze STEAM także ruszyła jesienna wyprzedaż.