web analytics

«

»

Świąteczny Obchód tygodnia #213

bunny250No i znowu mamy piątek, a w dodatku nadchodzi Wielkanoc. Podzielimy się jajeczkiem, a potem oczywiście w coś pogramy. Tylko w co? Coś tam sobie znajdziemy, ale przede wszystkim świętujemy.

Przede wszystkim pragniemy Wam wszystkim złożyć świąteczne życzenia i podzielić się wirtualnym jajeczkiem! Przed nami świąteczny, długi weekend i już nie możemy się doczekać tych dwóch dni odpoczynku. A nawet trzech! Podjemy szyneczki, białej kiełbaski i tak dalej. no, ale nie będziemy tylko siedzieć za stołem. Trzeba też będzie w coś pograć. W co? Ja  JESZCZE nie przeszedłem czwartego Fallouta, a już pojawił się dodatek. Dodatek, którego absolutnie nie mam zamiaru kupować. chcę już zakończyć zabawę z F4 i zapomnieć o tym tytule.

Co jeszcze? Czas się w końcu zebrać w sobie i odhaczyć czwarty epizod Life is Strange. Nie wiem jednak, czy znajdę na to czas. W ogóle ostatni tydzień był dla mnie bardzo, ale to BARDZO pracowity. Nie mam na nic czasu, a śpię po 3-4 godziny na dobę. A oto i powód ;). A co czytam? Nadal nie skończyłem”Porucznika” Ricka Shelleya. Tak, tak. Pisałem w ubiegłym tygodniu, że to czytam. Jak widzicie nie miałem czasu na lekturę. Pracowałem jak dziki dzikus.

Tak więc jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT! Smacznego jajka i w ogóle. Na deser zwiastun dodatku do Fallouta4, A jak już jesteśmy przy F4 to zapraszamy do Diagnozy wstępnej w której rozmawiamy o tej grze.