web analytics

«

»

Sklep z indykami

IGS2

świeże ptactwo domowe…

Grzebiąc dziś rano po sieci natrafiłem na dość ciekawe miejsce. Jest nim sklep internetowy IndieGameStand, który jak łatwo się domyślić oferuje nam cyfrowe kopie popularnych indyków. Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia czy jest on Wam znany – jeżeli tak, to uprasza się o nie rzucanie kamieniami. Ciekawostką w tym sklepie jest fakt, że sprzedaje on tylko i wyłącznie produkcje niezależnych developerów i to w dodatku na bardzo dogodnych dla nich warunkach. (dla ciekawych dodam, że podział zysków developer/wydawca ustalony jest na 75/25, a nie jak w wielu innych tego typu sklepach 70/30). Dodatkowo sklep przeprowadza co kilka dni inicjatywę Pay What You Want (PWYW), na wybrany tytuł.

Szczerze powiedziawszy nie porównywałem cen indyków z innymi serwisami, ale sam fakt posiadania wszystkiego w jednym miejscu wydaje się  bardzo wygodny. Sklep działa od ponad roku, więc szansa na nagły zgon jest dużo mniejsza niż w przypadku nowo powstałych inicjatyw.

Jeżeli ktoś już kupował u nich, porównywał ceny z konkurencją lub ma jakiekolwiek doświadczenia z tym sklepem to napiszcie jak sprawa wygląda. Sam jestem bardzo ciekaw.