web analytics

«

»

Rambo pręży muskuły

kultowa poza z lat 80tych....

Mamy dziś piękny dzień. Słonko świeci, temperaturka tak w sam raz, a las za domem powoli nabiera jesiennych kolorów. Nic dodać, nic ująć, idealny poranek na grzebanie w sieci i wyszukiwanie jakichś ciekawych rzeczy. W taki oto sposób natrafiłem przed chwilą na newsa, który z pewnością zainteresuje drzemiące w wielu z nas dzieci.

Pamiętacie pewnie, jakiś czas temu dr. CarnAge wspominał o tworzonej przez Polaków grze, opowiadającej o losach ikony kina akcji lat osiemdziesiątych. Tak, nasz dzielny bohater, który to kulom-się-nie-kłaniał, wychynął w końcu zza krzaka z nożem w zębach, pokazując pierwsze screeny z gry. W zasadzie nie są to same kadry z rozgrywki – udostępnione obrazy pokazują fragmenty otoczenia, w którym będziemy mieli przyjemność rozwalać łby, podrzynać gardła i wypruwać flaki w ilościach hurtowych. Wprawdzie tak na moje lekarskie oko, wyglądają jakby przeszły serię poważnych operacji plastycznych u doktora Photoshopa, ale co tam; kto przejmowałby się takimi szczegółami – przecież to RAMBO!

Dodatkowo udostępniono kilka bardzo enigmatycznych informacji na temat samej rozgrywki. Cytując developerów, gra będzie zawierała w sobie autentyczne odzwierciedlenie walki w stylu Niezniszczalnego Jona wraz z atakami z zaskoczenia, całkowitą demolką otoczenia oraz obowiązkową walką nożem, a scenariuszowo obejmować będzie historię zawartą w pierwszych trzech częściach, hmmm.. sagi. Cóż, ameryki tu raczej nie odkryto, choć z drugiej strony przecież na taki właśnie gameplay wszyscy czekamy.

Pod spodem znajdziecie wspomniane wcześniej screeny, oraz teaser z gry, który w rzeczywistości jest zlepkiem najbardziej charakterystycznych scen z filmów.


A teraz teaserek…