web analytics

«

»

Problemy na oddziale…

500greshka

oj, error…

Jak z całą pewnością zauważyliście, od jakiegoś czasu następują chwilowe problemy z działaniem bloga. „Czkawka” ta jest spowodowana niedawną aktualizacją oprogramowania na serwerach firmy hostingowej, z której usług korzystamy. Niestety, jak twierdzi ekipa techniczna serwerowni, „nastąpiły pewne nieprzewidziane problemy, typowe w takich sytuacjach”, tak więc jesteśmy zmuszeni cierpliwie czekać, aż magicy-technicy uporają się z problemem.

Po mailowej interwencji, zostaliśmy upewnieni, że ekipa techniczna robi co w swojej mocy, aby usunąć usterkę. Pożyjemy – zobaczymy. Na razie jednak z naszej strony nie jesteśmy w stanie nic poradzić. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Wspomniana wcześniej „czkawka” występuje w dość krótkich odstępach czasu. Jeżeli więc napotkacie błąd przy ładowaniu strony, spróbujcie przeładować ją ponownie – ten trick zazwyczaj działa.

Jeszcze raz sorry. W ramach rekompensaty, każdy z pacjentów dostanie darmową porcję aviomarinu, dwie działki morfiny, komplet czystych prześcieradeł (niebywała rzadkość – czystość +7, odporność na pluskwy +3) oraz wejściówkę na gratisowe czyszczenie okrężnicy :)