web analytics

«

»

Obchód tygodnia #48

weekenddWitajcie w kolejnej odsłonie Obchodu. W ten piątek powitaliśmy płaczące Demony i Emo-Dantego. Tak jest! Gramy w nowego Devil May Cry. Ciekawe co na to Barack Obama? Mamy też dla naszych czytelników pewne ogłoszenie.

Za oknem mróz, ale to nas nie przeraża. Mamy weekend, a więc znowu możemy zająć się naszą ulubioną rozrywką, czyli graniem. W ostatnich dniach intensywnie bawiłem się na tropikalnej wyspie w grze Far Cry 3, ale trzeba trochę odpocząć od sielskich klimatów. Zabieram zatem moje dwa pistolce Ebony&Ivory i lecę wypłazować mieczyskiem skóry paskudnych demonów w grze Devil May Cry. Ostatnio pisaliśmy na GRAstroskopii, że zatwardziali fani serii postanowili poprosić o pomoc samego Baracka Obamę. Prezydent ma sprawić, że gra zniknie z półek w Stanach Zjednoczonych, a może… kto wie? Może B.O naśle na Ninja Theory jakąś lotną brygadę i ześle do Guantanamo? Więcej o tej akcji możecie przeczytać tutaj.  A może by tak jakaś petycja do Bronisława Komorowskiego? Może mógłby sprawić, aby np. zamknięto w „areszcie wydobywczym” twórców ot choćby Uprising 44? No dobra… żartowałem.

Nieważne. Ja gram w pecetową odsłonę Devil May Cry, a raczej będę grał. Na razie szykujemy się na podbój galaktyki w Star Wars The Old Republic. My, czyli Ja, doktor Jolo, Digital_Cormac i Polo_tuc. Po skonczonej sesji obiecuję, że w końcu zaktualizujemy wątek SW: TOR.

Co jeszcze? Z ogłoszeń parafialnych z przyjemnością mogę napisać, że nasz mały Bortal wszedł w kolaborację z Grzegorzem Marczakiem i jego Antyweb.pl. Pierwszy tekst od nas znajdziecie pod tym adresem. Co dla nas oznacza taka współpraca? Nic się nie zmienia poza tym, że troszkę (delikatnie mówiąc) poszerzy się nam widownia. Ot po prostu od czasu do czasu na AW pojawi się jakiś tekst z Grastroo. Antyweb jest duży i to przez duże „D”. Nasz mały blog jest mróweczką, ale jak widać mamy sporo do zaoferowania, a banner z doktorem Gerwazym Grymanem i jego słynną gumową rękawicą podbił serce szefa AW i zagości na stałe pod każdym tekstem, jaki pojawi się na „Antyłebie”. A jakby ktoś pytał – nie, nie zmieniamy profilu! Nadal piszemy o wszystkim, ale najwięcej o tematyce „okołogrowej”. W ogóle ostatnio sporo się u nas dzieje – gorąco zapraszamy do naszej relacji z turnieju Intel Extreme Masters. E-sport ma się dobrze! Wręcz doskonale!

No dobrze, ale mamy weekend. Za chwilę wyruszę do bardzo odległej galaktyki, a potem pozabijam demony w Devil May Cry.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim weekendowym wyborem są Wichry nocy Karla Wagnera. A wy? W co zamierzacie zagrać i co ewentualnej przeczytać w ten mroźny weekend?