web analytics

«

»

Obchód tygodnia #75

balonNo i w końcu nadszedł upragniony piątek. W końcu można odpocząć, obejrzeć jakieś powtórki w telewizorze, a przede wszystkim pograć, napić się piwa i tak dalej. No dobra, a więc zaczynamy nasz cotygodniowy obchód!

O piwie lepiej nie będę się wypowiadać. Lepiej zrobi to nadworny piwosz „Grastro”, czyli doktor digital_cormac, który ostatnio chyba żywi się tylko dekoktem chmielowo-zbożowym leżąc w ogródku. Ewentualnie odwiedza jakieś imprezy na których można obejrzeć jakieś czołgi. Nie wierzycie? To zerknijcie pod ten adres. No,ale wróćmy do cudownego piątku. Nadchodzi weekend, a więc gramy na potęgę. Ja w końcu doprowadzę do porządku mój stacjonarny komputer i sprawdzę w gierkach jak się sprawuje nowa graficzna karcioszka. Tak więc odpalę w najbliższych dniach naprawdę sporo gierek, ale ochotę mam na jedną… The Old Republic. Tak, tak. Wróciliśmy do wspólnego TORowania i gra się nam bardzo miło. Niestety kolega Jolo vel. Błękitny Łoś musi na tydzień wybyć nad morze i w najbliższych dniach sobie nie pogramy. Szkoda.

Wspomniałem też o „telewizorni”. Niestety zaczynam sądzić, że niepotrzebnie płacę miesięczny haracz za telewizję kablową skoro karmiony jestem samymi powtórkami. Telewizor zaczyna mi służyć tylko przy okazji odpalenia konsoli.

W co jeszcze zagram? Kto wie może odpalę drugiego Torchlighta? Choć nie bardzo mam ochotę na ten tytuł. Pożyjemy, zobaczymy. Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim weekendowym wyborem jest Star Carrier. Pierwsze uderzenie Iana Douglasa.

A wy? W co zamierzacie zagrać w ten weekend? No i pytanie – oglądacie jeszcze TV?