web analytics

«

»

Jeszcze jeden bundle…

 tumblr_inline_mqkcf4aDJw1qz4rgp

Zostałem wzięty z zaskoczenia. Po serii mało ciekawych przecen w cotygodniowej serii Humble Weekly Sale, nie spodziewałem się szybko zobaczyć dużego zestawu od jednego zespołu/wydawcy; a wczorajszy tweet o ulubione soundtracki zdawał się być zapowiedzą odsłony poświęconej muzyce z gier. Jakże się myliłem.

Nowa odsłona nosi nazwę Humble Deep Silver Bundle i nie ma nic wspólnego z grami indie. Wprost przeciwnie – dostajemy zestaw wysokobudżetowych pozycji, które zainteresują niejednego gracza. Bundle podzielony jest na 3 poziomy. Najniższy, od 1$ (wszystkie gry są dostarczane w formie kluczy Steam na platformę Windows – sorry Coppertop [nie ma za co, ostatnio i tak siedzę pod Windą :P — Copper]) zawiera Sacred 2 Gold, Risen 2: Dark Waters, oraz odkupione niedawno od THQ Saints Row 2 i The Third. Świetna oferta, co nie? [nie — też Copper :P] Ale jeśli przebijecie średnią (wahającą się obecnie w okolicach 4,80$) dostaniecie drugi klucz (tym razem nie ma osobnych dla każdej gry) dodający do waszego konta dzieło Techlandu, Dead Island w wersji GOTY, oraz pełny zestaw dodatków do Saints Row 3: Full Package. Dla najzamożniejszych umożliwiono także, za łączną kwotę 25$, zakup Dead Island: Riptide, co zapewne skusi już mniejszość.

Tradycyjnie też w drugim tygodniu udostępnione zostaną bonusy dla BTA i osób kupujących w pierwszym tygodniu. Z dobrego źródła, tj. bazy danych Steam wiadomo już, że będą to: pierwsza odsłona Risen, Metro 2033 oraz świeżutki Sacred Citadel. Pyszna wisienka na torcie.

Ja już swój mam, teraz szukam dwóch chętnych na coop w Sacred Citadel :) Zestaw tradycyjnie dostaniecie tutaj.