web analytics

«

»

Obchód tygodnia #67

Oj ten Tytus...

Oj ten Tytus…

Piąteczek! Nareszcie piąteczek. Możemy sobie w końcu pograć do woli. Odpalamy zatem nasze komputery i konsole. Szczególnie, że w ten weekend możemy zagrać za darmo w trzeciego Saints Row i piątą Cywilizację.

Na początek jednak składamy życzenia urodzinowe. Komu? 90 lat skończył dziś Henryk Jerzy Chmielewski, czyli Papcio Chmiel – komiksy z Tytusem, Romkiem i A’tomkiem to jedno z tych cudownych wspomnień mojego dzieciństwa, a jestem przekonany, że także reszta ekipy naszego bortalu sięgała po komiksowe przygody gadającego małpiszona i spółki. Tak więc STO… co ja mówię! 150 lat żyj nam w zdrowiu Papciu Chmielu.

No dobrze, ale przecież mamy weekend. Co zatem robimy? Po ciężkim tygodniu próbujemy się umówić na dzisiejszą sesję w Borderlands 2. Miejmy nadzieje, że dojdzie do skutku. B2 wciągnęło nas niczym czarna dziura. Co jeszcze? Na pewno dokonczę zabawę w Call of Juarez Gunslinger. Z drżącymi „ręcyma” czekam też na nadchodzącą wielkimi krokami premierę The Last of Us. Playstation 3 już odkurzona i gotowa na ostatnią wielką grę, jaką jej zaaplikuję. Potem już tylko PS4, a trójeczka trafi do lamusa. No… ewentualnie kupię jeszcze piąte GTA, ale to nic pewnego.

Tak więc ja razem z kolegami wyruszam na planetę Pandora i na Dziki Zachód. Tradycyjnie sięgam też po jakąś lekturę. Moim wyborem na ten weekend jest pachnący nowością Joyland od Stephena Kinga. A co z tymi grami za darmoszkę? W usłudze STEAM mamy „darmowy weekend” do poniedziałku możemy za friko pograć w Saints Row: The Third, a także w Sid Meier’s Civilization V.

Jest zatem w co pograć i to bez nadwyrężania portfela. Co zatem będziecie robić w ten weekend? Poniżej świeżutki zwiastun nowej produkcji od Techlandu. Zobaczcie koniecznie.