web analytics

«

»

Obchód tygodnia #66

66 Obchód!

66 Obchód!

Przed nami kolejny weekend. Dla niektórych trwa on już od wczoraj – tak doktorze Jolo! Do ciebie mówię. Co będziemy robić w najbliższych dniach i godzinach? Oczywiście grać, ale nie tylko. Co jeszcze? Idziemy do kina na nowego Star Treka.

Już nie mogę się doczekać. Fazery ustawione na ogłuszanie, mundur przygotowany i „Engage”! Na co się przygotowuję? Na jutrzejszy seans filmu W ciemności. Star Trek. No, ale to dopiero jutro w południe. Dzisiejszy, bardzo przyjemny wieczór rezerwuję sobie na sesję w Call of Juarez Gunslinger. Dlaczego przyjemny? Wieje przyjemny wiaterek i jest dość ciepło, ale wyjątkowo dziś nie marudzę na pogodę. Jest bosko. Wróćmy jednak do gry Techlandu. Na razie pograłem zaledwie kilka minut, ale już wiem, że to najlepszy CoJ z dotychczasowych. W sobotę i niedzielę przysiądę mocno do Blood Dragona. Nasz mini-test tego tytułu możecie przeczytać pod tym adresem. Oczywiście razem z brygadą, czyli doktorem Jolo, Polo i Digitalem podbijemy Pandorę w Borderlands 2. Mieliśmy grać także dziś, ale… jeden z nas ma rodzinną imprezkę. Nie będziemy wytykać palcami o kogo chodzi. W każdym razie jutro wieczorem gramy.

Co jeszcze? Jak donosi kolega wujo444 można dziś wpaść w prawdziwy zakupowy szał na różne takie tam humble-bundle i inne (g)rarytasy – rzućcie okiem na te linki (1,2,3,4).

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim wyborem są Przygody dobrego wojaka Szwejka Jaroslava Haška. Uwielbiam wracać do tych książek. Zawsze poprawiają mi nastrój.

A Wy? W co zamierzacie zagrać i co ewentualnie przeczytać w ten weekend? A może idziecie do kina na Star Treka? Engage!