web analytics

«

»

Obchód tygodnia #624

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. Zima odchodzi, a wiosna przychodzi!

Nie ma to jak wiosna w lutym. Taki właśnie mamy klimat. To niezbyt dobrze, bo pada paskudny deszcz. Już wolę padający śniegol. Taka aura skłania do siedzenia w domowych pieleszach do czego bardzo mocno zachęcam. A jak już siedzicie w chałupie opatuleni kocykiem to przy okazji możecie też sobie przesłuchać podcast Historia dla dorosłych w którym (kolejny raz) z przyjemnością wziąłem udział. Podcast odsłuchacie sobie TU.

A co u mnie w ostatnich dniach? Proza życia. Zepsuła mi się myszka podpięta pod laptopa. Trochę się wkurzyłem, bo myślałem, że to port USB w lapku padł. Na szczęście okazało się, że to myszka. Jakiej marki? No, do laptopa podpiąłem jakiegoś szajsowatego Genesisa i oto efekty. Na komputerze stacjonarnym króluje Steelseries! Oczywiście na komputerze, który kwili pod biurkiem praktycznie nie gram, ale chyba niedługo go odpalę. Dlaczego? Ponieważ jest nowy patch do Baldur’s Gate III.

Gram też w inne produkcje. Kilka dni temu swoją premierę miała gra Banishers: Ghosts of New Eden. Gram w wersję na konsolę PlayStation 5 i bawię się wyśmienicie. Na dniach oczywiście coś skrobnę o Pogromcach duchów ;). Tylko pogram jeszcze trochę. Jeśli chcecie sobie kupić Banishers to zapraszam do zaprzyjaźnionego z naszym blogiem sklepu NORBiT.pl, gdzie możecie nabyć giereczkę w zacnej cenie.

Co oprócz gier? Moją lekturą jest w tej chwili Wiosna Helikonii Briana Aldissa. W serwisie Netflix oglądam natomiast koreański serial Zabójczy paradoks. A już za kilka dni idziemy do kina na drugą część Diuny. Przy tej okazji przypominamy nasz podcast, który znajdziecie poniżej.