web analytics

«

»

Obchód tygodnia #613

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. Święta już wkrótce. Nareszcie będzie trochę wolnego! Wróciłem też do pewnej gry! Więcej wykrzykników!!!

Moja przygoda z remontem ostatecznie się zakończyła. Jak wspominałem w ubiegłym tygodniu remont kuchni zakończył się sukcesem. Wszystkie sprzęty podłączone, a garnki itd. ustawione w nowych szafkach. Teraz jestem gotowy do świąt i pichcenia pyszności na świąteczny stół. To już niebawem. Święta to także trochę więcej wolnego czasu. Będę mógł w końcu w coś porządnie pograć. Wrócę do „rozkopanego” Baldur’s Gate III. Miałem też w planach szybki tekst o RoboCopie, ale nie miałem czasu pograć dłużej. Muszę się jakoś zebrać w sobie i odpalić Xboksa. Tak, tak… grałem niewiele, ale za to sporo ostatnio czytam i oglądam.

No dobra jednak w coś gram. Wczoraj odpaliłem Horizon Forbidden West. Trzeba w końcu zabrać w ten dodatek Burning Shores, czy jak mu tam. Kupiłem w dniu premiery i odpaliłem dopiero teraz. Marny ze mnie gracz ;). Przy okazji – polecamy nasz tekst o HFW (LINK) oraz Diagnozę wstępną w której rozmawialiśmy o drugim Horizonie. Wideo znajdziecie TU, oraz poniżej.

Co zatem oglądam? W Sky ShowTime oglądam indyjski serial Wioska, a na Netflixie oglądam anime Wampir w ogrodzie. Moją lekturą jest natomiast 14 tom Legionu nieśmiertelnych B.V Larsona.