web analytics

«

»

Diagnoza wstępna #47 – Horizon Forbidden West

Zapraszamy do nowej Diagnozy wstępnej w której (w końcu!) rozmawiamy o najnowszym, ekskluzywnym hicie na Playstation. Przed wami Horizon Forbidden West.

Oj dawno już nie było na naszym małym blogu Diagnozy wstępnej (poprzednią macie TU)), ale w końcu coś dla was nagraliśmy. W najnowszym, 47 odcinku rozmawiamy o drugiej odsłonie przygód rudowłosej Aloy. Trochę nam zeszło od dnia premiery, ale cóż poradzić. Takie z nas paskudne leniuchy po prostu ;). Co do powiedzenia o samej grze mają nasi dwaj doktorowie? Doktór CarnAge nigdy nie krył, że jest fanem Horizona, a doktor Konsolite jest… jakby nieco uprzedzony do tego tytułu. Na początku dyskusja jest gorąca i nieco „na noże”, ale ostatecznie obydwaj rozmówcy dochodzą do konsensusu! Zapraszamy wszystkich do oglądania. No i co wspólnego z nowym Horizonem ma Hideo Kojima? O tym już w samym materiale!

Więcej o Horizon Forbidden West możecie przeczytać w naszym artykule o tej grze, a same HFW kupicie sobie w zaprzyjaźnionym z GRAstroskopią sklepie NORBiT.pl.

Polecamy także poprzednie Diagnozy – całą playlistę znajdziecie na naszym kanale YT.

No, a teraz już sobie oglądajcie!