web analytics

«

»

Obchód tygodnia #528

No i proszę, znowu mamy weekend. No dobrze, jego końcówkę, ale to detal! A za oknem wiosna. Jest i Batman. Ten nowy Batman.

Witajcie w ten piękny, niedzielny wieczór. Za oknem chłodno, ale już czuje się wiosnę. Dzięn był bardzo słoneczny i nie zachęcał do grania. Nas to jednak nie zniechęciło. W co zatem bawimy (bawiliśmy) się w ostatnich dwóch dniach? Ja na tapecie mam oczywiście Horizon Forbidden West. Twórcy regularnie jak w zegarku co tydzień wydają kolejne patche. Brawo chłopaki! Tak trzymać.

Cały czas „grzeje” się Elden Ring, a w kolejce czeka Ghostwire: Tokyo. Tak na razie pograłem bardzo niewiele w ten tytuł i dlatego jeszcze nic o tej grze nie napisaliśmy na naszym blogu. Może jutro, albo pojutrze? Zobaczymy. Jeśli tylko znajdę czas.

Co oprócz gier? W HBO Max obejrzałem najnowszego Batmana i muszę powiedzieć, że film jest naprawdę ok. Moją lekturą jest za to Nie każda bajka dobrze się kończy Kena Williamsa. Uwielbiam gry od Sierry więc nie mogłem sobie pozwolić na zlekceważenie tej lektury. Polecam gorąco.

A wam jak mija weekend?

Zapraszamy też do najnowszej Diagnozy wstępnej w której rozmawiamy o nowym Horizon.