web analytics

«

»

Obchód tygodnia #581 – Majóweczka!

Witajcie w nowym Obchodzie tygodnia. Przed nami… pardon! Już trwa długi weekend. Tak więc zarzucajcie karkówkę na grilla.

No nareszcie majówka. Można odpocząć przy długim weekendzie. Niestety pogoda nie sprzyja, bo jest raczej chłodno. Mimo to jutro jadę na grillowanie do znajomych. Oj będzie kiełbaska, karkóweczka i inne frykasy. No i oczywiście odpoczywam. Dziś pospałem jak dziki dzik do południa.

Oczywiście nie można tylko żreć przysmaki z grilla i spać! Można też w coś zagrać. W co? Ja na tapecie nadal mam Resident Evil 4 REMAKE oraz cały czas gram w Dead Island 2 na Playstation 5 (o grze pisałem krótko TU). Sklep NORBiT.pl przysłał też grę Jedi Ocalony w wersji na Xbox Series X. W poprzednią część, czyli Fallen Order grało mi się przyjemnie o czym wspominam ot choćby w naszym materiale wideo – Diagnozie wstępnej. Co ciekawe Ocalony został wydany w Polsce w pełnej, polskiej wersji językowej – dubbing. Warto o tym wspomnieć, bo ostatnimi czasy dostajemy tylko napisy w grach. No i kolejny raz odpuściłem sobie Peceta. W Fallen Order grałem na moim komputerze. Tym razem wybrałem konsolę.

W serwisie HBO Max oglądam natomiast serial Stamtąd, a moją lekturą jest W przededniu Orsona Scott Carda.

Na deser gameplay z Dead Island 2. Zobaczcie jak walczę z Zombiakową panną młodą!