web analytics

«

»

Obchód tygodnia #582

Tydzień minął jak z bicza strzelił. Już wkrótce wakacje, a ja zbieram się powoli do wyjazdu! Tymczasem biję zombiaki i chyba zostanę dziś rycerzem Jedi. Pamiętajcie też o Saturn Extreme!

Uff… maj na szczęście jest dość chłodny jak na razie i chyba nie zanosi się na upały. Całe szczęście! Długi weekend mamy już za nami i wracamy do szarej rzeczywistości. Ja powoli przygotowuję się do wyjazdu. Po 20 maja wybieram się do Lublina odwiedzić rodzinę, a potem zahaczę o Warszawę i odwiedzę kolegę doktora Konsolite’a! To jednak plany na najbliższą przyszłość.

Tymczasem na tapecie mam nada Dead Island 2 o którym krótko pisałem TU. Gra jest naprawdę fajna. Tłuczenie kijem paskudnych, śmierdzących zombiaków to jest to! Od tygodnia, czyli od dnia premiery mam też Jedi Ocalałego na Xbox Series X. Z rozmysłem jednak NIE odpaliłem jeszcze tego tytułu – zrobię to dziś. Dlaczego nie grałem? Czekałem na patcha. Może teraz gra będzie działała jako-tako ;). Cały czas na tapecie mam też Resident Evil 4 REMAKE.

Oczywiście nie tylko gramy. W serwisie Netflix obejrzałem sobie francuski film Alias. A moją lekturą jest Pożoga Orsona Scott Carda.

Na deser ekhem… giereczka, znaczy się wideo z giereczki o dzielnej wojowniczce co zabiła smoka :P

Kupujcie/zamawiajcie też specjalne wydanie magazynu PSX ExtremeSaturn Extreme. Wystarczy kliknąć w TEN LINK i voila!