web analytics

«

»

Obchód tygodnia #577

Kolejny tydzień za nami. Bardzo intensywny tydzień. Powiem tylko – kupujcie specjalne wydanie PSX Extreme!

Uff, ależ to był intensywny tydzień. Byłem bardzo zajęty. Niemal zawsze to piszę w „Obchodzie…” jako wymówkę na to, że KOLEJNY raz nie pojawił się na naszym blogu żaden tekst. Tym razem jednak tydzień roboczy naprawdę obfitował no cóż… w robotę. Nie będę zanudzał szczegółami, powiem tylko o czymś ważnym dla GRAstro ;). Kupujcie/zamawiajcie specjalne wydanie magazynu PSX ExtremeSaturn Extreme. Wystarczy kliknąć w TEN LINK i voila! Dlaczego tak bezwstydnie zachęcam do zakupu pisemka? Z dwóch powodów!

Pierwszy to taki, że za powstaniem tego wydania dedykowanego konsoli Sega Saturn stoi nasz redakcyjno-szpitalny kolega doktór Konsolite. Po drugie zaś… na łamach pojawię się także JA. Nie zdradzę o czym pisałem. Niech to będzie niespodzianka. W każdym razie kupujcie pisemko!

No dobrze, ale co z grami? Ja cały czas bawię się w remake Resident Evil 4 a także pykam sobie na C64 Mini w stare, piękne giereczki. Tekst o czwartym Residencie powinien pojawić się jeszcze dziś, albo jutro. To zależy od mojego wewnętrznego lenia ;). Do sprzedaży trafiła też pierwsza część gry The Last of Us w wersji na PC i okazał się całkowitą porażką – przynajmniej z technicznego punktu widzenia. Bugi, problemy z wydajnością. Absolutny skandal i żenada. Cieszę się, że grałem w TLoU na Playstation 3 dekadę temu i nie czekałem na wersję PC. Nasze wrażenia z gry znajdziecie sobie TU.

Co oprócz gier? Czytam sobie Świat burz, czyli 10 tom Legionu nieśmiertelnych B.V Larsona. W serwisie Amazon Prime oglądam sobie kolejny odcinek trzeciego sezonu Picarda.

Na deser unboxing nowego smartfonika ;)