web analytics

«

»

Obchód tygodnia #576

Weekend już się skończył, ale ja na coś czekam i nie mogę zasnąć! Czekam na grę oczywiście. Są też Rycerze Zodiaku!

Weekend już za nami i powiem szczerze, że zaspałem. Starość nie radość! O godzinie 19 postanowiłem „zdrzemnąć się kapeczkę” no i nagle mamy północ i już poniedziałek. Obchód spóźniony do kroćset! No, ale trudno. Co robiłem w ostatnich kilku dniach? Na tapecie Guilty Gear: Strive, bo pojawił się w usłudze Game Pass. Poza tym jak już wyżej napisałem wyczekuję kuriera, który przywiezie mi remake Resident Evil 4. Premiera była w piąteczek, ale trudno jakoś przeczekałem te dwa dni. Jak tylko gierka przyjdzie od razu nakarmię nią mojego Xbox Series X. Swoją drogą to mi znowu przypomniało, że dawno już nie kupiłem, ani nie zagrałem w żaden tytuł na PC. Chyba czas pozbyć się komputera stacjonarnego. Chociaż może nie… niedługo przecież premiera Diablo IV.

Czekając na czwartego Residenta zacząłem oglądać sobie serial Nocny agent na Netflixie. Skończyłem też wszystkie sezony Yellowstone na SKY Showmax. Ależ to jest dobry serial.

A co z lekturą? Moim wyborem w ostatnich dniach była Wojna makowa a za chwilę siadam do lektury 10 tomu Legionu nieśmiertelnych B.V Larsona.

Na deser Rycerze Zodiaku!!!! Więcej wykrzykników !!!!! Więcej !!!!!!!!!!!!!!!