web analytics

«

»

Obchód tygodnia #542

Wakacje, wakacje. Już tylko połowa wakacji wam została dzieciaki! Dlatego należy grać, grać i grać! No i pamiętajcie o zakupie PSX Extreme w przyszły czwartek.

Ha! Wakacje. Mamy już koniec lipca i tylko miesiąc swawoli. Chyba, że jesteście studentami. Tak, czy siak przed nami jeszcze tylko miesiąc, dwa upałów. Potem już cudowna jesień i zima. To jednak przyszłość, a teraz mamy weekend. To znaczy już końcówkę weekendu. Co zatem robiliśmy w ostatnich dniach? U mnie na tapecie cały czas wakacyjny horror, czyli The Quarry. Pograłem też trochę w Long Live The Queen (mój krótki tekst o tej grze znajdziecie TU). Wracam też do Horizon Forbidden West na Playstation 5, a także okazjonalnie (czasu brak) odpalam sobie drugą odsłonę Bayonetty na Nintendo Switch.

Co oprócz gier? Oglądam sobie serial Słowianie Płomień Mocy w serwisie Amazon Prime, a w HBO Max za chwilę obejrzę sobie ostatniego Spider-Mana. Oczywiście nie tylko oglądamy! Moją lekturą na ten weekend jest Szkarłatna wdowa Grahama Mastertona.

Przypominamy też, że już w nadchodzący czwartek do kiosków trafi 300 numer magazynu PSX Extreme. Cena? 19,99 cebulionów, 148 stron, osiem różnych wersji okładki oraz… UWAGA, UWAGA w środku niespodzianka, czyli reklama naszego małego bloga na CAŁĄ stronę. Taki sobie zrobiliśmy prezent na 10 urodziny. No trochę spóźniony ten prezent, bo urodziny były w lutym, ale to detal!

Tak więc wszyscy pacjenci szpitala pamiętajcie, że 4 sierpnia biegniecie do kiosku, lub saloniku prasowego i kupujecie PSX Extreme vel. „Szmatławca” ;) najlepiej w więcej niż jednym egzemplarzu i wyrywacie karteluszki z reklamą GRAstro i tarzacie się w nich z rozkoszą jak dzikie dziki w chaszczach, albo foki na rozgrzanym piasku!