web analytics

«

»

Obchód tygodnia #52

crysiszabaWitajcie w kolejnej odsłonie naszego piątkowego cyklu. Co będziemy dziś robić? Oczywiście grać na potęgę. Właśnie dopadł nas kryzys w Nowym Jorku i wcale nie mówię tu o konferencji Sony. A może jednak?

Żyjecie? Bo ja i Grastropsinka skaczemy przez śnieżne zaspy. Po takich ćwiczeniach fizycznych najwyższa pora na relaks z grzanym piwem w łapie. No i z jakąś ciekawą grą. W co pogramy w ten weekend? Na tapecie mam kilka gier, których jeszcze nie udało mi się ukończyć plus coś nowego. Tak, tak… niestety musiałem zagrać w trzeciego Crysisa. Na szczęście, podobnie jak w przypadku Aliens Colonial Marines nie musiałem wydać na grę ani grosika! Znajomy stwierdził, że szarpnie się na drugą grę w tym miesiącu i zakupił sobie Kryzysa Trzy na Xboksa 360. Byłem u niego. Pograłem. Moje impresje przedstawię na łamach GS w najbliższym czasie.

Co jeszcze? Wysłałem kobietę samą na zakupy. Poprosiłem ładnie, aby kupiła mi jakieś cytuję: słuchawki gamingowe. Kilka godzin później siedziałem wbity w fotel z gębą otwartą ze zdziwienia. W Moich rękach spoczywało pudełko ze słuchawkami marki Msonic. Nie powiem pudełko zacne i zgrabne. Porządnie wykonane, ale ta cena… STOP to co działo się później wymaga osobnego mini-felietonu. A może nawet całkiem dużego felietonu.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim weekendowym wyborem jest Czas poza czasem Philipa K. Dicka.

A wy? W co zamierzacie zagrać w ten weekend. Mam też inne pytanie – gracie na słuchawkach, czy wolicie moc głośników?

Na koniec telewizyjna reklama Crysis 3 PL. Przekona was do kupna gry?